(Nie) wszystko Ci oddam

Opis

Przygotuj się na niesamowitą dawkę śmiechu i szalonych przygód w spektaklu komediowym, który opowiada o granicach tego, czym można podzielić się z najbliższymi.

Miłość, przyjaźń, radość życia – czy potrzeba więcej, żeby czuć się dobrze i żyć pełną piersią? Bohaterowie komedii zmierzą się z tym pytaniem w gąszczu zaskakujących wyznań, absurdalnych sytuacji i nieprzewidywalnych deklaracji. Komedia „(Nie) wszystko Ci oddam” to niepowtarzalna okazja do śmiechu, a zarazem refleksji, co sami byśmy zrobili, słysząc wyznanie: „Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”

We współczesnej komedii napisanej przez popularnego, austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla, poznamy mnóstwo zabawnych odpowiedzi na mniejsze i większe pytania, np. Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie? Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek? Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy… No właśnie, czym jeszcze?

Zobacz spektakl komediowy „(Nie) wszystko Ci oddam” i przygotuj się na wieczór pełen dobrej zabawy. Sprawdź w repertuarze gdzie i kiedy wystąpimy i zarezerwuj bilety.
 
Obsada
Katarzyna: Joanna Moro / Joanna Osyda
Adam: Paweł Okraska / Miron Jagniewski
Tadeusz: Bilgun Ariunbaatar / Dariusz Taraszkiewicz

Producenci
Teatr Skene Warszawa Łukasz Niezgoda i Ewa Rączy
Dom Kultury w Rawiczu
 
Partner spektaklu: Prom Kultury Saska Kepa 
Polska prapremiera: 1 grudnia 2023 roku

Konin

Bydgoszcz

Poznań

Bydgoszcz

Konin

Poznań

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.