Bilety

Konin - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

(Nie) Wszystko Ci Oddam

  • CKiS Dom Kultury Oskard, Konin
  • 26.05.2024

Jak Zabłocki na mydle - spektakl komediowy

Producent: Teatr Gudejko

  • CKiS Dom Kultury Oskard, Konin
  • 22.09.2024

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

  • CKiS Dom Kultury Oskard, Konin
  • 27.10.2024

(Nie) Wszystko Ci Oddam

(Nie) wszystko Ci oddam Przygotuj się na niesamowitą dawkę śmiechu i szalonych przygód w spektaklu komediowym, który opowiada o granicach...

Zobacz więcej

Jak Zabłocki na mydle - spektakl komediowy

Producent: Teatr Gudejko

Pamiętacie Alutkę i Jędrulę? Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu razem! Dwoje wyjątkowych aktorów ponownie gra małżeństwo, które nie rozumie...

Zobacz więcej

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

Paweł Domagała – stand-up „Zresztą nieważne” Paweł postanowił zrobić sobie prezent na 40. urodziny i zadebiutować z własnym programem stand-upowym!...

Zobacz więcej

Konin prawdopodobnie nie jest pierwszym miastem, które przyjdzie nam do głowy, gdy myślimy o wydarzeniach kulturalnych. Niesłusznie! Jest to nie tylko główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Brunatnego, ale także miasto z bardzo rozbudowaną działalnością impresaryjną. Historia Konina zaczyna się około XII wieku – wówczas wokół istniejącego grodu powstało miasto. Początkowo wyrastał na wyspie wśród rozlewisk Warty. W 1998 powstała w Koninie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (późniejsza Akademia Nauk Stosowanych). Po 1989 roku nastąpiła degradacja konińskiego przemysłu. Zamknięto między innymi Cukrownię Gosławice czy Brykietownię „Konin".

Miasto jest pełne energii, a rokrocznie odbywa się tutaj wiele koncertów, spektakli teatralnych i przedstawień kabaretowych. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na ciekawą rozrywkę, warto sprawdzić nasz repertuar wydarzeń kulturalnych i zarezerwować bilety online na wspaniałe imprezy i widowiska!

Dom Kultury, Oskard i Amfiteatr w Koninie - repertuar, wydarzenia i bilety

Skoro Konin może się poszczycić bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych, to naturalne jest to, że ma także sporo bardzo interesujących scen i sal do dyspozycji artystek i artystów. Co zatem odnajdziemy w mieście? Między innymi Koniński Dom Kultury, Dom Kultury Oskard czy Amfiteatr Konin.

Przy ulicy 3 Maja w Koninie znajduje się Dom Kultury, wybudowany w roku 1958. Mieszkańcy i mieszkanki Konina odnajdą tam szeroką ofertę wydarzeń kulturalnych. Odbywają się tutaj różnorodne wydarzenia: warsztaty oraz zajęcia edukacyjne, które szczególnie skierowane są do dzieci i młodzieży. Funkcjonują tam także zespoły muzyczne. Dom Kultury organizuje również festiwale i coroczne imprezy, takie jak Przegląd Polskich Filmów Fabularnych, „Debiuty", Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca czy Rock z Mikołajem. Na scenie odbywają się przedstawienia teatralne z udziałem znanych aktorów filmowych i serialowych, takie jak „Nerwica natręctw" i „Wiesz, że wiem". KDK regularnie prezentuje także występy kabaretowe oraz koncerty gwiazd muzyki rozrywkowej i klasycznej, jak Ralph Kaminski, Anna Maria Jopek i Artur Rojek. Szczegółowy repertuar znajduje się na ich stronie.

Oskard to popularny Górniczy Dom Kultury w Koninie i jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście. Znajduje się przy Alejach 1 Maja 7a. Historia Centrum Kultury i Sztuki w Koninie sięga roku 1988, kiedy powstał Wojewódzki Ośrodek Kultury. Oskard. Od zawsze przyciąga publiczność ambitnym programem. Centrum Kultury i Sztuki w Koninie było organizatorem wielu ważnych wydarzeń w mieście i regionie, takich jak Konfrontacje Teatrów Dziecięcych, Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby, Jazz Festival Jazzonalia, Ogólnopolskie Spotkania Śpiewających Żeglarzy Złota Szekla i wiele innych.

Amfiteatr Konin natomiast to miejsce na skarpie, które służy jako scena dla największych imprez organizowanych w Koninie. Odbywają się tam między innymi Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy oraz Dni Konina. Amfiteatr znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego 3.

Komedie teatralne w Koninie

W Koninie znajdziesz szeroką gamę wydarzeń kulturalnych. Często organizowane są tu koncerty najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej, występy doskonałych komików i kabareciarzy oraz wyjątkowe spektakle teatralne. Nasz repertuar obejmuje również świetne przedstawienia teatralne.

 

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.