Bilety

Nowy Targ - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Kabaret Hrabi - Ariaci

  • Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ
  • 19.04.2024

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia Teatru Gudejko w gwiazdorskiej obsadzie

  • Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ
  • 09.06.2024

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

  • Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ
  • 18.10.2024

Kabaret Hrabi - Ariaci

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć...

Zobacz więcej

Nerwica natręctw

Zwariowana komedia Teatru Gudejko w gwiazdorskiej obsadzie

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy...

Zobacz więcej

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Zapraszamy na niezapomniane koncerty zespołu Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia ikonicznego albumu „Miłość w czasach popkultury”. To wyjątkowa okazja do...

Zobacz więcej

Nowy Targ to historyczna stolica Podhala, zajmująca część jego terenów od XIII wieku. Miasto każdego roku przyciąga turystów, którzy ukochali piękne polskie góry. Znany na całym świecie rynek otoczony zabytkowymi kamienicami i sprzyjające okoliczności przyrody gwarantują udany wypoczynek. Co roku w Nowym Targu ulice miasta zamieniają się w wielki jarmark. Na mieszkańców i turystów czekają również atrakcje w postaci wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spektakle teatralne i kabarety. Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Teatr Plejada oferują szeroki repertuar dla dzieci i dorosłych. Z Nowym Targiem związane są znane postacie polskiej kultury, na przykład Piotr Cyrwus.

TEATR W NOWYM TARGU – REPERTUAR I BILETY NA SPEKTAKLE

Teatr jest ważną częścią kulturalnego życia mieszkańców i pracujących w Nowym Targu artystów. W 2019 roku powstał tu oddział Teatru Plejada, skupiający się na repertuarze komediowym. Na jego scenie przedstawiono między innymi dwie odsłony spektaklu „Mayday”.

Wiele spektakli teatralnych w Nowym Targu odbywa się w Miejskim Centrum Kultury. MCK ma nie tylko charakter impresaryjny, ale prowadzi również od 1996 roku Studio Teatralne MOK.  MCK w Nowym Targu to także szereg warsztatów i aktywności dla dzieci i młodzieży. Młodzi artyści mogą pod okiem zawodowców trenować malarstwo, taniec, aktorstwo, śpiew, grę na instrumentach, sztuki walki, jogę i wiele innych. MCK zaprasza także na seanse filmowe kina autorskiego.

Jakie spektakle można zobaczyć w Nowym Targu? Dotychczas były to „Pomoc domowa”, „Nerwica natręctw”, „Szalone Nożyczki”, „Mayday 2”, „Kolacja dla głupca”, „Porwanie”, „Goło i Wesoło” oraz „Między łóżkami”.

Jeśli jesteście zaciekawieni aktualnym repertuarem teatralnym w Nowym Targu – koniecznie sprawdźcie nasze spektakle!

KONCERTY W NOWYM TARGU – BILETY I ARTYŚCI

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu to nie tylko teatr, ale również muzyka. Wielu znanych artystów muzycznych wystąpiło przy okazji Jarmarku w Nowym Targu.

Do jednego z ciekawszych projektów kulturalnych miasta należy jeden z festiwali muzycznych, mianowicie „Young Jazz Festival: Od Nowego Orleanu do Nowego Targu”. Przegląd muzyki jazzowej skierowany jest do młodych twórców (poniżej 19. roku życia) i ma na celu popularyzowanie tego gatunku muzycznego wśród dzieci i młodzieży.

Dla słuchaczy muzyki popularnej i rockowej również znajdą się koncertowe propozycje. Centrum Podhala odwiedzili już między innymi Edyta Geppert, Katarzyna Groniec, Janusz Radek, Maryla Rodowicz, Margaret, Bajm, Patrycja Markowska, Mela Koteluk, Myslovitz, Kasia Kowalska, T.Love, a nawet Boney M.! Lista nieustannie się wydłuża.

Gdzie kupić bilety na koncerty w Nowym Targu? Najłatwiej zarezerwować bilety na naszej stronie, wybierając wydarzenia z repertuaru koncertów.

KAKABRETY W NOWYM TARGU – BILETY

Czy kultura w Nowym Targu obraca się jedynie wokół teatru i koncertów? W żadnym wypadku! Widownia chcąca przypomnieć sobie kultowe skecze polskich grup kabaretowych lub zobaczyć nowe występy, może na nas liczyć. Wśród naszych artystów kabaretowych, którym udało się już rozśmieszyć publiczność w Nowym Targu, znajdują się Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów oraz Igor Kwiatkowski.

Sprawdź nadchodzące występy kabaretowe w Nowym Targu w naszym repertuarze kabaretów!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.