Margaret

Bio

Jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka o niebanalnym i głosie, kompozytorka i autorka tekstów. Taka właśnie jest Małgorzata Jamroży, czyli Margaret.

Margaret zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku minialbumem „All I Need”, na którym znalazł się późniejszy wielki hit „Thank You Very Much” (notowany na listach przebojów również poza granicami Polski – w Austrii, Niemczech i we Włoszech). Od tej pory wydała już pięć studyjnych albumów. Ostatnia płyta, „Maggie Vision”, została wydana w 2021 roku.

Artystka była wielokrotnie nagradzana za swój talent. W 2014 zgarnęła SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta bez granic. W 2016 i 2017 roku odebrała nagrodę eskaGO Award – najlepszy artysta w sieci, a w 2018 i 2020 roku zdobyła tytuł najlepszego polskiego wykonawcy MTV Europe Music Awards.

W 2020 roku, razem ze swoim mężem KaCeZetem, założyła wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. W ramach tej wytwórni promuje utalentowanych wykonawców i wykonawczynie, takich jak Wojciech Geniusz czy Anja Pham. Od tego czasu Margaret zmieniła nieco styl, zaczynając nagrywać muzykę w stylu rapu i hip-hopu.

Niezwykle kolorowe koncerty Margaret

Artystka, jako projektantka mody z wykształcenia, słynie z ekstrawaganckiego, bardzo kolorowego ubioru, który jest mieszanką różnych stylów i dodatków. Jej koncerty zbierają za każdym razem rzeszę fanów i fanek. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jej występy są pełne pozytywnej energii, niesamowitej muzyki i świetnej zabawy.

Margaret - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.