Artyści

Igor Kwiatkowski – Tylko śmiech nas ocali

Opis

5.0 / 5
62 oceny
Recenzje
Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem! Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na najbliższe występy Igora Kwiatkowskiego w programie pt. „Tylko śmiech nas ocali”.

Bilety

Recenzje (62)

2023-03-29 20:15:00 Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Opole
Wspaniały wieczór.
Monika
2023-03-29 17:15:00 Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Opole
Fantastycznie spędzony czas, świetne poczucie humoru, mega zabawa.
Kasia
2023-03-29 20:15:00 Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Opole
To był niezapomniany wieczór polecam każdemu - na żywo to nie to samo co przez Internet . Warto uczestniczyć w tanich wydarzeniach
Anna
2023-03-29 20:15:00 Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Opole
Świetny występ, płakaliśmy ze śmiechu. Polecamy!!!
Kamil
2023-03-29 20:15:00 Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Opole
Wesoło, zabawnie bez polityki .
Ania

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.