Bilety

Koszalin - koncert, teatr ,kabarety

Bilety

Dobrze się kłamie

Bobrowski, Topa i Sokołowska w najsłynniejszej historii ostatnich lat

 • Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
 • 11.12.2022

Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

 • Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
 • 29.01.2023

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

 • Filharmonia Koszalińska im. S.Moniuszki, Koszalin
 • 13.02.2023

Domówka - komedia Soni Bohosiewicz

 • Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
 • 14.02.2023

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii!

 • Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
 • 26.02.2023

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 • Amfiteatr, Koszalin
 • 18.08.2023

Dobrze się kłamie

Bobrowski, Topa i Sokołowska w najsłynniejszej historii ostatnich lat

Dobrze się kłamie Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Kto spośród przyjaciół...

Zobacz więcej

Testosteron - kultowa komedia w teatralnej odsłonie

20 lat od premiery sztuki Andrzeja Saramonowicza i 15 lat po premierze filmu „Testosteron” powraca w nowym wydaniu, by raz...

Zobacz więcej

Porwanie - nowa komedia Artura Barcisia

Porwanie – nowa komedia Artura Barcisia Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje...

Zobacz więcej

Domówka - komedia Soni Bohosiewicz

Domówka – komediowy muzodram Soni Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz zaprasza na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach...

Zobacz więcej

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii!

Pozornie niewinne spotkanie przyjaciół po latach zamienia się w gęstą intrygę w stylu „kto komu bardziej dopiecze!”. „Wiesz, że wiem”...

Zobacz więcej

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

Podobno "tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Kabaret Neo-Nówka w premierowych „Tradycjach polskich” udowodni, że żartować...

Zobacz więcej

Koszalin to drugie co do wielkości miasto województwa Zachodniopomorskiego, które do XVII wieku znajdowało się nad morzem. W 1690 roku wielki sztorm zamulił jeden z kanałów i Koszalin przestał wtedy pełnić rolę portu morskiego. W 2021 roku Koszalin liczył 105 801 mieszkańców – jest zaliczany do centrów gospodarczych regionu pomorskiego.

Obecnie miasto jest także prężnie działającym ośrodkiem kulturalnym, znajdują się tam liczne muzea, teatry, kina oraz filharmonia. Odbywa się tam także wiele cyklicznych wydarzeń, festiwali i imprez – zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. W Koszalinie od 2005 roku działa Rada Kultury, która doradza prezydentowi w sprawach związanych ze sztuką i kulturą, a miasto prowadzi portal grafikkultury.pl, gdzie na bieżąco dodawane są informacje o ciekawych wydarzeniach.

Sprawdźmy, co czeka na widzów w koszalińskim repertuarze w 2022 i 2023 roku!

Koszalin – festiwale i wydarzenia kulturalne

W Koszalinie odbywają się dwa festiwale filmowe. „Młodzi i film” to największy i jednocześnie najstarszy festiwal młodego kina w Polsce. Impreza odbyła się pierwszy raz w 1973 roku, a w kolejnych edycjach prezentowali swoje dzieła tacy twórcy jak Krzysztof Kieślowski, Krzysztof Zanussi czy Agnieszka Holland. Wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym Koszalina jest inicjatywa „Integracja Ty i Ja”. To festiwal filmowy, który koncentruje się na tematyce niepełnosprawności. Co roku jako goście honorowi zapraszane są osoby z niepełnosprawnością reprezentujące różne dziedziny sztuki, kultury czy sportu.

W Koszalinie odbywa się też kilka festiwali muzycznych: chóralny, organowy oraz Hanza Jazz Festiwal. Turystów może przyciągnąć też bogata oferta muzealna m.in. w Muzeum Radia czy Muzeum Wody. Ważnym ośrodkiem kulturalnym miasta jest Centrum Kultury 105 – odbywają się tam różne projekty artystyczne, warsztaty i spotkania edukacyjne. W budynku znajduje się spora sala widowiskowa, Bałtycka Galeria Sztuki oraz kino studyjne Kryterium. To właśnie w CK105 odbywa się festiwal Młodzi i film, jak również Hanza Jazz Festiwal.

Koncerty w Koszalinie – sale, artyści i bilety

W Centrum Kultury 105 znajduje się także najbardziej znana sala koncertowa w mieście, czyli Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego. Amfiteatr w Koszalinie to koncertowe miejsce dla każdego – usłyszeć można tam znane postaci polskiej sceny rozrywkowej takie jak Lady Pank, Cleo czy Krzysztof Zalewski. Bilety na koncerty są dostępne online na naszej stronie.

Wielbiciele muzyki poważnej najczęściej korzystają z propozycji Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki. Na słuchaczy czekają koncerty symfoniczne, kameralne, ale także występy baletowe i operowe, a nawet spektakle teatralne.

Koncerty w Koszalinie organizowane są także w Event Center G38 – sala ma aż 600 m2, dużą scenę oraz bar. W ostatnim czasie występowały tam takie gwiazdy jak Dżem, Kękę, Strachy na Lachy czy Roksana Węgiel. Sprawdź nasz repertuar wydarzeń i zarezerwuj bilety na koncerty online.

Teatr w Koszalinie – spektakle, bilety i sale

Spektakle w Koszalinie można zobaczyć w wielu miejscach, jednak najbardziej znanym jest Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego. W przeszłości w budynku znajdował się kościół ewangeliczny – miejsce to działa jako instytucja kultury od 1958 roku. Repertuar teatru jest różnorodny – znajdują się w nim zarówno spektakle autorskie, jak i agencyjne. Teatr prowadzi również działalność edukacyjną oraz organizuje Festiwal Koszalińskie Konfrontacje Młodych „M-TEATR”. Bilety na spektakle i inne wydarzenia są dostępne online na naszej stronie.

W Koszalinie znajduje się pierwszy w województwie zachodniopomorskim Teatr Muzyczny Adria. Na widzów czeka bogaty repertuar musicali – nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Teatr organizuje również wiele koncertów, w tym doroczny koncert sylwestrowy. W Koszalinie w budynku z ponad 100 letnią historią funkcjonuje Teatr Variete Muza. Wcześniej znajdowało się tam kino, gospoda, a nawet Klub Milicji Obywatelskiej. W miejscu o tak bogatej historii organizowane są teraz różnorodne wydarzenia – koncerty, występy kabaretowe i imprezy zamknięte: wesela, urodziny czy komunie.

Kabarety w Koszalinie – bilety na najciekawsze występy

Występy kabaretowe ma w swoim repertuarze wiele miejsc w Koszalinie – są to m.in. znane z organizacji innych imprez: Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Teatr Variete Muza czy Teatr Muzyczny Adria. Na przestrzeni lat w Koszalinie można było zobaczyć najlepsze polskie grupy kabaretowe takie jak: Neo-Nówka, Kabaret pod Wyrwigroszem czy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Amfiteatrze co roku odbywa się Polska Noc Kabaretowa oraz Festiwal Kabaretu Koszalin prowadzony przez artystów z Kabaretu Koń Polski. Bilety na występy kabaretowe w Koszalinie znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.