Blog

Festiwal na lato 2020 – sam ułóż sobie line-up!

Agata Polcyn
Największe polskie festiwale muzyczne w tym roku zostały odwołane lub przeniesione do przestrzeni wirtualnej. Open’er się nie odbył, OFF Festival odbędzie się w 2021, a Męskie Granie funkcjonuje tylko online. To jednak nie powód, żeby całkiem rezygnować z muzycznych emocji na świeżym powietrzu. Koncerty w wakacje zapowiadają Nosowska, Zalewski, Zawiałow i Brodka. Sprawdź, kto gdzie zagra, i sam ułóż swój letni line-up.

Letnie koncerty plenerowe największych polskich gwiazd pozwolą poczuć klimat jak na Open’erze. W amfiteatrach zagrają artyści uwielbiani przez publiczność – warto jak najszybciej zarezerwować bilety na koncerty Nosowskiej, Zawiałow, Zalewskiego i Brodki. Liczba miejsc jest ograniczona!

Nosowska, Zalewski, Zawiałow – zrób sobie Męskie Granie

Miłośnicy dobrej polskiej muzyki do tej pory w wakacje mogli słuchać ulubionych artystów na żywo w ramach Męskiego Grania. W tym roku wyjątkowa trasa koncertowa została odwołana, a zamiast festiwalu odbędzie się koncert online transmitowany z Żywca.

Jednak nie wszystko stracone! Adria Art postanowiła stanąć na wysokości zadania i zorganizować na żywo koncerty z zachowaniem bezpieczeństwa. Pakujcie plecaki i wyruszajcie w trasę po Polsce. Zagramy dla was w górach i nad morzem, nie zabraknie nas również na mazurach.

alt text

W amfiteatrach w Opolu, Ustroniu, Płocku i Świnoujściu zagra Katarzyna Nosowska. Wokalistka wielokrotnie pełniła funkcję dyrektorki artystycznej Męskiego Grania. Jej szczególna pozycja na polskiej scenie muzycznej jest niezaprzeczalna. Grała chyba wszędzie – na Open’erze, OFF-ie, w Jarocinie czy na Przystanku Woodstock. Niezwykły głos i wspaniałe, wskazujące na ogromną wrażliwość teksty to jej znak rozpoznawczy – zarówno na płytach zespołu Hey, jak i na jej solowych albumach.

Nosowska nie schodzi ze sceny już trzecią dekadę, jednak zawsze ma swoim fanom do zaoferowania coś zupełnie świeżego – aranżacje muzyczne, jak i sceniczny wizerunek. Czym zaskoczy nas tego lata? Przekonaj się, wpisując do swojego line-upu jeden z jej plenerowych koncertów.

W wakacje koniecznie wybierz się też na koncert grupy Lady Pank. To prawdziwa gratka także dla tych, którzy pamiętają jeszcze dawne imprezy w Jarocinie. Na koncertach Lady Pank w Ostródzie, Ustroniu, Żywcu, Kołobrzegu i Świnoujściu na pewno nie zabraknie największych hitów zespołu. Tańcz na świeżym powietrzu do takich przebojów jak Zamki na pisaku, Kryzysowa narzeczona, Zawsze tam, gdzie ty.

Zalewski z nowym singlem

Sporo nowości będzie miał dla swoich fanów Krzysztof Zalewski. Artysta na jesień zapowiedział premierę swojej nowej płyty, którą promuje tanecznym, elektronicznym utworem Tylko nocą.

Każdy, kto widział teledysk do tego utworu, wie, że Krzyśkowi zdecydowanie nie brakuje energii – zapowiadają się więc świetne koncerty. Muzyka artysty w nowej, elektronicznej odsłonie, może przypaść do gustu nawet wiernym uczestnikom Audioriver.

Tego lata Zalewski zagra letnie koncerty między innymi w Kołobrzegu, Świnoujściu, Giżycku, Ostródzie czy Kielcach.

Zabawa do Świtu z Darią Zawiałow

W Kołobrzegu i Świnoujściu tego lata zagra też gwiazda Męskiego Grania 2020 Daria Zawiałow. W tym roku to właśnie Zawiałow, razem z Królem i Igo, odpowiada za utwór promujący festiwal – Świt. Artystka słynie z tego, że na scenie jest prawdziwym wulkanem energii. Jej koncert to doskonały sposób na doładowanie akumulatorów.

Miłośnicy charakterystycznych kobiecych wokali w te wakacje nie mogą opuścić koncertu Brodki. Pamiętacie jej niezwykły występ w deszczu na Open’erze? Tego lata artystka zagra w amfiteatrze w Ostródzie. Od premiery jej ostatniego albumu minęły już cztery lata. Może na wakacyjnych koncertach podzieli się materiałem z kolejnej płyty? Tego nie może zabraknąć w waszym wakacyjnym line-upie.

Nowe plemię Margaret

Jeśli latem wolicie taneczne klimaty, to zaplanujcie wyjazd na koncert Margaret – laureatka MTV Europe Music Awards zagra w Płocku i Wiśle. Na koncertach będzie można szaleć na świeżym powietrzu do największych przebojów artystki, takich jak What You Do czy Przebiśniegi. Dla fanów będzie to też okazja, żeby po raz pierwszy usłyszeć na żywo jej najświeższy singiel – Nowe plemię.

Jesteście gotowi? Razem wyruszymy w trasę pełną koncertów. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do naszej grupy Wracamy do kultury.

Komentarze

Ancymon
Super mapka! :D

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.