Krzysztof Zalewski - letnia trasa 2020

Opis

5.0 / 5
94 oceny
Recenzje
Krzysztof Zalewski swoją nieposkromioną sceniczną energię czerpie z kontaktów z publicznością. Teraz, po kilku miesiącach przerwy od grania na żywo, nie może się już doczekać kolejnych koncertów. Nowy singiel, „Tylko nocą”, udowadnia, że artysta jest w świetnej formie, i zapowiada lato pełne tańca!
 
Zaangażowany w najważniejsze projekty muzyczne, jeden z czołowych głosów Męskiego Grania, artysta tworzący z najlepszymi muzykami w Polsce. Krzysztof Zalewski w swojej artystycznej drodze nie idzie na kompromisy. Jego albumy „Zelig” i „Złoto” wymykają się prostym kategoriom. Fani Zalewskiego pokochali oba te krążki. Docenili je również krytycy. Na kolejną płytę artysta kazał czekać aż cztery lata. To właśnie ten album zwiastuje singiel „Tylko nocą”, w którym muzyk przy elektronicznych brzmieniach i mocnym basie zaprasza do tańca.
 
O tym, czego Zalewski potrafi dokonać na scenie, przekonała się publiczność jego kultowego one-man show. W jego trakcie samodzielnie wykonywał skomplikowane aranżacje utworów ze swojego debiutanckiego krążka. Po takiej muzycznej uczcie aż strach pomyśleć, na co go stać, kiedy na scenie towarzyszy mu zespół.
Nagrodzony Fryderykiem „Początek” – utwór, który Zalewski stworzył wspólnie z Dawidem Podsiadło – był hitem lata 2018. Czy w tym roku na wakacyjnych imprezach będziemy tańczyć do „Tylko nocą”? Najlepiej przekonać się o tym, idąc na jeden z letnich koncertów artysty.

Recenzje (94)

2020-08-16 22:00:00 Amfiteatr Kadzielnia,
Koncert muzycznie jak najbardziej fajny, ale wszelakie wymogi typu maseczki na powietrzu wszystko psują, nie ma takiego klimatu. Na następny wybrany koncert odczekam czas pandemii.
paula_d
2020-08-16 22:00:00 Amfiteatr Kadzielnia,
Wspaniale
Qwerty
2020-08-15 22:00:00 Amfiteatr,
miło było
graża
2020-08-22 21:00:00 Amfiteatr,
Było super, bezpiecznie i profesjonalnie.
MIśki
2020-08-22 21:00:00 Amfiteatr,
Cudowne wydarzenie, bardzo dobrze zorganizowane. Krzysztof jak zawsze w pełnej formie, piękne aranże i super bawiąca się publiczność. Warto!
Joanna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.