Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Opis

5.0 / 5
48 ocen
Recenzje
Dobrze znany Kabaret Moralnego Niepokoju wraca z zupełnie nowym programem. Skeczów, które zobaczycie na scenie, nie znajdziecie w internecie ani telewizji. To zupełne nowości, które powstały, żeby bawić do łez. 

Chociaż KMN odpowiada za serial satyryczny „Ucho prezesa”, to artyści obiecują, że tym razem w ich programie nie ma miejsca na politykę. Zamiast tego będziemy mogli śmiać się z tematów, które dotyczą nas wszystkich. Jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad? Jak przy pomocy sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki? Co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami? 

Nie gwarantujemy, że poznacie odpowiedzi na wszystkie te pytania, ale fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech. 

Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie. Aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry. Nie wciągają na scenę widzów, żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. 


Scenografia i kostiumy: Ilona Binarsch
Czas trwania: 120 minut

Wydarzenia

Recenzje (48)

Świetna zabawa, skecze prześmieszne, teksty zabawne. Wieczór godny polecenia.
Marta Elbląg 2020-09-13 20:00:00
Super!!!
Fero Elbląg 2020-09-13 20:00:00
Najlepszy polski kabaret.
Golo Tczew 2020-09-13 16:00:00
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze znakomity, szkoda tylko że kawałki już ograne. Mimo tego Górski w świetnej formie. Dobra zabawa.
Bydgoszcz 2020-09-14 17:00:00
Jak zawsze , świetne dialogi , mimika i wyczucie stawia kabaret w czołówce
Bydgoszcz 2020-09-14 17:00:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.