Artysta

Michał Kincel z Kabaretu Smile

Bio

Z wykształcenia informatyk w inżynierii produkcji i technik mechanik pojazdów samochodowych, a z zawodu ulubieniec publiczności, który jednym zdaniem potrafi rozbawić wszystkich do łez. Michał Kincel razem z pozostałymi członkami Kabaretu Smile to istna mieszanka szaleństwa i dobrze zaplanowanych skeczów.

Michał „Kinio” Kincel urodził się 15 września 1982 roku i jest najstarszym członkiem kabaretu Smile. Zanim został członkiem grupy, działał w ogólnie pojętej działalności artystycznej. Startował w konkursach wokalnych, w których udało mu się odnieść parę zwycięstw i zdobyć kilka wyróżnień. Jednak prawdziwa kariera Michała rozpoczęła się w momencie, w którym wspólnie z Andrzejem Mierzejewskim i Pawłem Szwajgierem w 2003 roku w Lublinie założyli Kabaret Smile. Mimo jego niebanalnego poczucia humoru koledzy z zespołu opisują go przede wszystkim jako człowieka nerwowego, jednak wyśmienicie zorganizowanego.

Kincel uchodzi też za osobę z zasadami. Nie zawsze muszą mieć one sens, ważne, że są jakieś.

„Na koniec jakaś zasada, bo każdy powinien mieć jakieś zasady, których się trzyma. Nie jadam krewetek! Po prostu. Nie dlatego, że nie lubię. Najnormalniej jak każdy facet mam zasady”.

Kabaret Smile na scenie w 2022 roku

Panowie z Kabaretu Smile powrócą na scenę w 2022 roku z zupełnie nowym programem!

W ostatnim czasie mieliśmy okazję oglądać program „Tu i teraz”. Zawarte w nim skecze skupiają się na pokazywaniu w krzywym zwierciadle naszych codziennych przeżyć. Program powstał z udziałem fanów i ich propozycji, dzięki czemu treść idealnie wpasowuje się w realia naszego kraju.

Bilety

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.