Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Andrzej Mierzejewski z Kabaretu Smile

Bio

Lublinianin urodzony w Elblągu, współtwórca Kabaretu Smile, ojciec czwórki dzieci, współzałożyciel szkoły podstawowej, a w wolnych chwilach – sędzia piłki nożnej. Andrzej Mierzejewski to człowiek o wielu talentach, który od lat z Kabaretem Smile dostarcza polskiej publiczności porządną dawkę śmiechu.

Urodził się w 1984 roku w Elblągu, ale od drugiego roku życia mieszka w Lublinie. Ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing. W trakcie licealnych lat wraz z kolegą z ławki – Pawłem Szwajgierem – Andrzej Mierzejewski wpadł na pomysł założenia formacji kabaretowej. Michał Kincel początkowo dołączył do chłopaków jako akustyk, a dopiero w trakcie prób odsłonił swój talent kabaretowy. W ten sposób w 2003 roku uformował się docelowy kształt formacji Kabaretu Smile.

Andrzej „Duffy” Mierzejewski i Kabaret Smile z nowym programem

Styl kabaretu opiera się w dużym stopniu na żacie sytuacyjnym. Andrzej ma pseudonim „Duffy”. Za elementy muzyczne i wokalne odpowiada Michał Kincel, który przed dołączeniem do zespołu występował z własną formację hiphopową.

Obecnie Andrzeja Mierzejewskiego z zespołem Smile można zobaczyć podczas popularnej trasy nowego programu: Tu i teraz. Tym razem chłopaki przyglądają się temu, jak nowoczesne technologie wpływają na codzienne życie zwykłych ludzi.

Wydarzenia

05.12.2021
17:00
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz
Centrum Kultury 105 Koszalin
05.12.2021
20:00
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz
Centrum Kultury 105 Koszalin
12.05.2022
16:00
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
12.05.2022
19:00
Kabaret Smile - nowy program: Tu i teraz
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.