Daria Zawiałow

Bio

Piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Charyzmatyczna, pełna uroku i rockowej energii. Daria Zawiałow konsekwentnie buduje swój muzyczny wizerunek, a kolejne płyty zapewniają jej wciąż rosnące grono fanów.

Daria Zawiałow pochodzi z Koszalina. W 2008 roku przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła naukę w liceum o profilu muzycznym. Od najmłodszych lat związana była ze sceną – brała udział w dziecięcych festiwalach i programach („Od przedszkole do Opola”), występowała w „Szansie na sukces”, a następnie na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Śpiewała również w chórkach Maryli Rodowicz. Artystka ma za sobą udział w programach takich jak „Mam talent!” oraz „X Factor”. Jest laureatką konkursów „Pejzaż bez Ciebie” (2014), „Byłaś serca biciem” (2016) i Przeglądu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2016). 3 marca 2017 roku wydała swój debiutancki album „A kysz!”, który osiągnął status platynowej płyty – tak samo jak wydany w 2019 roku krążek „Helsinki”. Daria Zawiałow występowała m.in. z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem Roguckim, Gabą Kulką, Belą Komoszyńską, Igo czy Quebonafide.

Temperament koncertowy

Widzowie Adria Art mogli poznać jej twórczość na organizowanych przez nas koncertach Darii Zawiałow – w Filharmonii w Szczecinie w ramach trasy Helsinki Tour 3.0 i w Amfiteatrze w Kołobrzegu podczas letniej trasy koncertowej. Recenzje publiczności mówią same za siebie – wokalistka to istny wulkan energii, na scenie czuje się jak ryba w wodzie i potrafi sprawić, że jej nastrój udzieli się słuchaczom. Na kolejnych koncertach Daria Zawiałow promuje swoją najnowszą płytę - utrzymany w japońskiej estetyce krążek „Kaonashi". Na jednym z singli promujących to wydawnictwo artystka śpiewa z Dawidem Podsiadło.

Sprawdźcie, kiedy zawita do Waszego miasta, i dajcie się porwać niesamowitej rockowej fali!

Daria Zawiałow - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.