Kaśka Sochacka

Bio

Kaśka Sochacka to wielka niespodzianka na polskiej scenie. Artystka jest bardzo skromna, ale również konsekwentna i bardzo utalentowana. Jej utwory „Wiśnia” czy „Ciche dni” słyszały już miliony słuchaczy.

Wokalistka pochodzi z muzykalnej rodziny. Jej ojciec był gitarzystą, natomiast matka prowadziła Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Kroczycka”, w którym młoda wówczas Kasia stawiał swoje pierwsze kroki na scenie.

Po raz pierwszy szersza publiczność miała okazję słyszeć Kaśkę Sochacką w 2010 roku podczas występu w telewizyjnym show „Mam talent”, w którym zakwalifikowała się do finału. Cztery lata później Kaśka Sochacka dołączyła do programu „Must Be The Music. Tylko muzyka” – dotarła w nim do półfinałów. W tym samym roku związała się z wytwórnią Jazzboy Records.

Wiosną 2021 roku, 7 lat po podpisaniu kontraktu, światło dzienne ujrzała debiutancka płyta Sochackiej pt. „Ciche dni”. To długo wypracowane kompozycje, do których Sochacka zaprosiła wielu gości, m.in. Dawida Podsiadło, Vito Bambino czy Korteza.

8 miesięcy później fani wokalistki otrzymali kolejną niespodziankę – 26 listopada ukazała się epka Sochackiej pt. „Ministory”. Na płycie znajduje się kilka nowych kompozycji, a także nagrania live.

Koncerty Kasi Sochackiej w 2022 roku

Po wiosennym debiucie w 2021 wokalistka ruszyła w wielką jesienną trasę, którą kontynuuje zimą i wiosną 2022. Podczas koncertów usłyszymy zarówno płytę „Ciche dni”, jak i nowy materiał. Już dziś możesz kupić bilety na nadchodzące koncerty Kaśki Sochackiej.

Kaśka Sochacka - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.