Artysta

Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Jedyny członek Kabaretu Młodych Panów z wykształceniem wyższym. Łukasz Kaczmarczyk to pochodzący z Rybnika artysta kabaretowy, który określa samego siebie jako specjalistę od „grubych żartów”.

Urodził się 6 sierpnia 1980 roku. Ukończył Technikum Energetyczne w Rybniku i studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. W 2004 roku założył z przyjaciółmi Kabaret Młodych Panów.

7 października 2004 roku uznaje się za oficjalny początek Kabaretu Młodych Panów. Tego dnia zespół składający się z Roberta Korólczyka, Mateusza Banaszkiewicza, Bartosza Demczuka i Łukasza Kaczmarczyka wystąpił podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „RYJEK”. Młodzi Panowie zaprezentowali swój program „My naprawdę chcemy pracować”. Od tej pory grupa naliczyła już ponad 3000 występów, z sukcesem podróżując po kraju i nie tylko.

Kabaret Młodych Panów. Nowy program: To jest chore

Ostatni program Kabaretu nosił tytuł „To jest chore!”. Skecze dotykają sytuacji w codziennym życiu, które są nienormalne, nielogiczne i zakrawają o absurd. Jednym słowem – o tym, co chore.

Prywatnie Łukasz Kaczmarczyk związany jest z Ewą Błachnio, dawną członkinią kabaretu Limo (w latach 2000–2014). Razem współtworzą grupę o nazwie Para Numer Dwa, w której wcielają się w Bencia i Rencie – małżeństwo z długoletnim stażem. Choć wykreowana para jest oszczędna w dzieleniu się ciepłym słowem – swoje uczucia wyrażają w kontekście przezabawnych sytuacji, na które natrafiają.

Bilety

21.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr Skalite Szczyrk
22.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Amfiteatr pod Grojcem Żywiec
23.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr im. S. Hadyny Wisła
24.07.2022
20:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Bemowo Amfiteatr Warszawa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.