Artysta

Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Bartek Demczuk to jeden z czterech kabareciarzy, którzy dzięki swojemu niebanalnemu poczuciu humoru tworzą Kabaret Młodych Panów. W młodości uczył się gry na gitarze, ale los przygotował mu zupełnie inny scenariusz. Artysta spełnił marzenie o występach na scenie, jednak zamiast zajmować się muzyką zawodowo zajmuje się rozśmieszaniem publiczności.

Bartek Demczuk urodził się 30 września 1976 roku w Zgorzelcu, ma żonę Ewelinę. Jego droga w świecie rozrywki była dość zawiła. Pierwotnie chciał budować swoją karierę jako muzyk. Zanim dołączył do Kabaretu Młodych Panów, był akompaniatorem grupy kabaretowej Nic, która niestety szybko zakończyła swoją działalność.

W latach 1998–2003 Demczuk występował jako członek kabaretu Dudu, z którym zdobył wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach. Niewiele później, w 2004 roku, Bartek Demczuk wspólnie z Robertem Korólczykiem, Łukaszem Kaczmarczykiem i Mateuszem Banaszkiewiczem założył Kabaret Młodych Panów i w tym składzie do dziś wywołuje uśmiechy na twarzach licznych fanów.

Kiedy możemy zobaczyć na żywo Kabaret Młodych Panów?

Mimo krótkiej przerwy w występach grupa pojawi się na scenie jeszcze w 2021 roku. Jeżeli nie chcecie przegapić nowych skeczy Kabaretu Młodych Panów, śledźcie daty jego występów w naszym repertuarze. Po lockdownie członkowie Kabaretu Młodych Panów wracają z energią, gotowi ponownie wzbudzać salwy śmiechu podczas swoich występów na żywo w programie "To jest chore!".

Bilety

21.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr Skalite Szczyrk
22.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Amfiteatr pod Grojcem Żywiec
23.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr im. S. Hadyny Wisła
24.07.2022
20:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Bemowo Amfiteatr Warszawa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.