Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Bartek Demczuk to jeden z czterech kabareciarzy, którzy dzięki swojemu niebanalnemu poczuciu humoru tworzą Kabaret Młodych Panów. W młodości uczył się gry na gitarze, ale los przygotował mu zupełnie inny scenariusz. Artysta spełnił marzenie o występach na scenie, jednak zamiast zajmować się muzyką zawodowo zajmuje się rozśmieszaniem publiczności.

Bartek Demczuk urodził się 30 września 1976 roku w Zgorzelcu, ma żonę Ewelinę. Jego droga w świecie rozrywki była dość zawiła. Pierwotnie chciał budować swoją karierę jako muzyk. Zanim dołączył do Kabaretu Młodych Panów, był akompaniatorem grupy kabaretowej Nic, która niestety szybko zakończyła swoją działalność.

W latach 1998–2003 Demczuk występował jako członek kabaretu Dudu, z którym zdobył wiele nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach. Niewiele później, w 2004 roku, Bartek Demczuk wspólnie z Robertem Korólczykiem, Łukaszem Kaczmarczykiem i Mateuszem Banaszkiewiczem założył Kabaret Młodych Panów i w tym składzie do dziś wywołuje uśmiechy na twarzach licznych fanów.

Kiedy możemy zobaczyć na żywo Kabaret Młodych Panów?

Mimo krótkiej przerwy w występach grupa pojawi się na scenie jeszcze w 2021 roku. Jeżeli nie chcecie przegapić nowych skeczy Kabaretu Młodych Panów, śledźcie daty jego występów w naszym repertuarze. Po lockdownie członkowie Kabaretu Młodych Panów wracają z energią, gotowi ponownie wzbudzać salwy śmiechu podczas swoich występów na żywo w programie "To jest chore!".

Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.