Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Jedna czwarta jednego z najbardziej lubianych polskich kabaretów, autor tekstów skeczów, dyrektor artystyczny Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek”, który swoją obecnością na scenie potrafi rozbawić widzów do łez. Mowa oczywiście o Robercie Korólczyku z Kabaretu Młodych Panów.

Robert Korólczyk to współtwórca Kabaretu Młodych Panów. Urodził się w 1976 roku w Rybniku. Od lat zawodowo bawi ludzi. Jego występy w repertuarze kabaretowym rozpoczęły się w zespołach DuDu oraz Nic. Prowadził także imprezy „Larmo” i „Świrek”. Był gospodarzem programów telewizyjnych „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” (TV Puls) oraz „Gwiazdy kabaretu” (TV4). Z Ewą Błachnio i Mariuszem Kałamagą na antenie Radia RMF FM współtworzył audycję „Poliż temat” – program tworzony w całości przez polskich kabareciarzy.

„To jest chore!” – nowy program Kabaretu Młodych Panów

Najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, w której można oglądać Roberta Korólczyka, to program pt. „To jest chore!”. Twórcy skupiają się w nim na absurdach naszej codzienności, poświęcając uwagę temu, co w niej najbardziej zaskakujące, bezsensowne i dziwne. Podczas prawie dwugodzinnego występu nie zabraknie skeczów z ironią komentujących kondycję współczesnego świata, ludzkie wady i zalety, pojawią się również piosenki! Zapraszamy do spędzenia wieczoru z Kabaretem Młodych Panów – program „To jest chore!” to gwarancja doskonałej zabawy, niezapomnianych kabaretowych przeżyć oraz okazja do wzmocnienia odporności. Wiadomo przecież nie od dziś, że śmiech to zdrowie!

Robert Korólczyk jako prowadzący „HuMore Show” 2023

W 2023 roku Robert Korólczyk wystąpi podczas tegorocznej edycji „HuMore Show”! Wraz z Robertem Górskim poprowadzą wieczór jako prowadzący „Młodzi i moralni”, a ponadto zobaczymy Roberta wraz z Kabaretem Młodych Panów!

Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.