Artysta

Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Jedna czwarta jednego z najbardziej lubianych polskich kabaretów, autor tekstów skeczów, dyrektor artystyczny Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek”, który swoją obecnością na scenie potrafi rozbawić widzów do łez. Mowa oczywiście o Robercie Korólczyku z Kabaretu Młodych Panów.

Robert Korólczyk to współtwórca Kabaretu Młodych Panów. Urodził się w 1976 roku w Rybniku. Od lat zawodowo bawi ludzi. Jego występy w repertuarze kabaretowym rozpoczęły się w zespołach DuDu oraz Nic. Prowadził także imprezy „Larmo” i „Świrek”. Był gospodarzem programów telewizyjnych „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” (TV Puls) oraz „Gwiazdy kabaretu” (TV4). Z Ewą Błachnio i Mariuszem Kałamagą na antenie Radia RMF FM współtworzył audycję „Poliż temat” – program tworzony w całości przez polskich kabareciarzy.

„To jest chore!” – nowy program Kabaretu Młodych Panów

Najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, w której można oglądać Roberta Korólczyka, to program pt. „To jest chore!”. Twórcy skupiają się w nim na absurdach naszej codzienności, poświęcając uwagę temu, co w niej najbardziej zaskakujące, bezsensowne i dziwne. Podczas prawie dwugodzinnego występu nie zabraknie skeczów z ironią komentujących kondycję współczesnego świata, ludzkie wady i zalety, pojawią się również piosenki! Zapraszamy do spędzenia wieczoru z Kabaretem Młodych Panów – program „To jest chore!” to gwarancja doskonałej zabawy, niezapomnianych kabaretowych przeżyć oraz okazja do wzmocnienia odporności. Wiadomo przecież nie od dziś, że śmiech to zdrowie!

Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.