Artyści

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore"

Opis

4.9 / 5
20 ocen
Recenzje
„To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Tym razem twórcy żartują z tego, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.
 
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani – i ten program w pełni to potwierdza! Panowie z Kabaretu Młodych Panów dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat świata i ludzi, nie koncentrując się wyłącznie na wadach lub zaletach. Ukazują świat we właściwych proporcjach i bez uogólnień.
 
Zabawne skecze, zaskakujące puenty, szczypta ironii i piosenki z przekazem sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko to przygotowane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. 
 

Bilety

Recenzje (20)

2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Panowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania:)) Super zabawa!!!!
betka
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Znakomity program
Megan
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Świetny spektakl polecam każdemu :) Fanom KMP a przede wszystkim osobom które nigdy nie były a chciałyby poznać po tych skeczach będzie jeszcze więcej fanów KMP świetna robota 😍
Banana 95
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Suuuper
2021-08-14 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Było bardzo pozytywnie, mogło być ciut dłużej.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.