Kamil Krupicz

Bio

Aktor, który doskonale czuje się na deskach teatrów, a także przed kamerą – na planach serialowych i filmowych. Kamil Krupicz swoją teatralną przygodę zaczął bardzo wcześnie, a jego talenty obejmują nie tylko aktorstwo, lecz także śpiew oraz gotowanie.

Kamil Krupicz jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej im. Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Swoją przygodę z teatrem zaczął jednak o wiele wcześniej. Jako młody chłopiec dołączył do Teatru Muzycznego Tintilo, gdzie zdobywał umiejętności w różnych technikach tańca, śpiewu i aktorstwa. Z czasem pojawił się na deskach takich teatrów, jak: Teatr Nowy w Warszawie czy Teatr Rampa, Teatr Syrena, a także Theatre de l'echo w Paryżu.

Jego droga artystyczna obejmuje osiem głównych ról w musicalach. Zagrał w kilku produkcjach telewizyjnych, takich jak „Seks w mniejszym mieście" i „Niania", a także w filmie „Przedtem, potem". Jako wokalista występował różnych programach muzycznych, w tym w programie „Bitwa na głosy" jako członek zespołu Natalii Kukulskiej, co zaowocowało współpracą przy koncercie „Życia mała garść", dedykowanym pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, który odbył się w ramach Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2012 roku.

W ostatnich latach Kamil Krupicz poświęcił się teatrowi. Występuje w licznych spektaklach, np.  „W cieniu" w Teatrze Rampa, „Przygody Sary", „Klatka wariatek" w Teatrze Komedia, a także w musicalu „Zorro". Pracuje także nad swoim debiutanckim albumem, na którym znajdą się utwory w stylistyce pop/soul/vintage.

Komedie z udziałem Kamila Krupicza

Kamil Krupicz występuje w wielu spektaklach, które znajdują się w naszym repertuarze. Są to między innymi „Pieniądze to nie wszystko” czy „Bonobo, czyli najseksowniejsza komedia roku”. Pierwsza z nich podejmuje temat wielkiej wygranej – wielkie pieniądze, błyskotliwe żarty i gwiazdorska obsada, w której można zobaczyć Katarzynę Figurę, Jana Wieczorkowskiego oraz Magdalenę Szczepanek. „Bonobo” natomiast to zaskakująca opowieść o tworzeniu randki idealnej.

Kamil Krupicz - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.