Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artyści

Nowy Jork. Prohibicja

Opis

4.6 / 5
37 ocen
Recenzje
Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów. 

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Nie jest to jednak wyłącznie podróż w stylu retro, a raczej współczesne spojrzenie na tamte czasy i zabawa konwencją. W 20 songach poznajemy najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji. Odkrywamy też świat nielegalnego biznesu, który – napędzany przez mafię i gangsterów – rozwinął się w błyskawicznym tempie, i zanurzamy się we wnętrzu miasta grzechu.

Czy miasto i jego mieszkańcy uwikłani w gęstą sieć ciemnych interesów, uwięzieni w pogoni za mrocznymi przedmiotami pożądania, jakimi stają się alkohol, pieniądz i władza, mają szansę na ocalenie? Czy miasto zginie, czy też odrodzi się i zmieni? 


Obsada:
Kasia Zielińska 
Kacper Kuszewski
Ewa Konstancja Bułhak/Magdalena Smalara
Rafał Królikowski/Marcin Januszkiewicz/Marcin Przybylski

Czas trwania: 1 godz. 30 min bez przerwy

Recenzje (37)

Bawiłam się super!!
Kraków 2020-03-09 19:00:00
Znakomite przedstawienie. Gra aktorska na najwyższym poziomie przenosi nas wprost do lat dwudziestych Ameryki, pełne humoru , muzyki a czasami gorzkiej prawdy. Wspaniałe emocje.
Cecylia Kraków 2020-03-09 16:30:00
Bardzo sympatyczny wieczó:) a piosenka o chińczyku petarda:)))))))))))
BR Kraków 2020-03-09 16:30:00
Bardzo dobre przedstawienie!
Aga Kraków 2020-03-09 16:30:00
Świetny musical w klimacie czasów prohibicji i mafijnych porachunków w US. Super, że zadbano o żywą muzykę.
Jakub Kraków 2020-03-09 16:30:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.