Artyści

Nowy Jork. Prohibicja

Opis

4.5 / 5
52 oceny
Recenzje
Sto lat temu Nowym Jorkiem rządziły jazz, mafia i prohibicja. Musical Teatru Muzycznego Roma to magiczna podróż do tych niezwykłych czasów. 

Prohibicja podzieliła społeczeństwo, a amerykański sen zamieniła w nocny koszmar. To właśnie ten okres nazywany jest narodzinami nowego świata. Na scenie wykonane zostaną autentyczne przeboje z tamtej epoki oraz nowe piosenki, nawiązujące do stylu lat 20.

Nie jest to jednak wyłącznie podróż w stylu retro, a raczej współczesne spojrzenie na tamte czasy i zabawa konwencją. W 20 songach poznajemy najważniejsze momenty historii Nowego Jorku w czasach prohibicji. Odkrywamy też świat nielegalnego biznesu, który – napędzany przez mafię i gangsterów – rozwinął się w błyskawicznym tempie, i zanurzamy się we wnętrzu miasta grzechu.

Czy miasto i jego mieszkańcy uwikłani w gęstą sieć ciemnych interesów, uwięzieni w pogoni za mrocznymi przedmiotami pożądania, jakimi stają się alkohol, pieniądz i władza, mają szansę na ocalenie? Czy miasto zginie, czy też odrodzi się i zmieni? 


Obsada:
Kasia Zielińska 
Kacper Kuszewski
Ewa Konstancja Bułhak/Magdalena Smalara
Rafał Królikowski/Marcin Januszkiewicz/Marcin Przybylski

Czas trwania: 1 godz. 30 min bez przerwy

Recenzje (52)

2021-11-28 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Fantastyczny spektakl. Wspaniała gra aktorów. Polecam.
barbara
2021-11-28 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Wspanialy wieczor .
Gosia .
2021-11-28 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Byłam pod dużym wrażeniem. Trochę śmiechu, nuta wzruszenia , A le przede wszystkim ponura refleksja„co ja tu robię?” Zakończenie nie pozwala wyjść obojętnym. Szczerze polecam.
Tifany
2021-11-28 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Przedstawienie super!!! A Kacper Kuszewski w roli Mefisto!!!
Daro
2021-11-28 20:00:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Super
Szp

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.