Świetnie zagrana, ciekawa historia, która w rankingu najśmieszniejszych na moim prywatnym podium nie stoi, ale nie oznacza to, że wieczór był nieudany. Niezawodny Jan Jankowski, znakomita Panie Grabowska i Sadowska oraz nieodstający od nich Kacper Kuszewski wycisnęli ze scenariusza ile się dało i sprawili że był to kolejny udany wypad do poznańskiego Apollo.
Lekko nie będzie
Zapraszamy na pełną humoru i niespodzianek komedię teatralną „Lekko nie będzie”. To spektakl, który bawi i zmusza do refleksji nad tym, jak nasze teorie różnią się od praktyki – szczególnie w życiu miłosnym.
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Teatr
Recenzje (34)
Super :)
Uśmiałem się! ;)
Rewelacja! Polecam
super
Znakomici aktorzy. Uśmiałam się do łez
Polecam
Można się było uśmiać!
Bosko!!!!
Zbyt wymuszone dowcipy i na siłę naciągąne. Niepotrzebne te wulgaryzmy. W wieczór sylwestrowy przydałoby się trochę więcej kultury. Cena w dolnych rzędach trochę przesadzona . Za tych kilku aktorów mogło być taniej.
Zdjęcia
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Grupa MoCartaAnna Maria JarosikJakub PrzebindowskiJanusz ChabiorKatarzyna PtasińskaWojciech WysockiMikołaj RoznerskiMagdalena StużyńskaEmma GiegżnoMarta Żmuda TrzebiatowskaMichał LewandowskiPaweł Kowaluk z Grupy MoCartaPaweł DelągMilena SuszyńskaPiotr Gawron-JedlikowskiMarek KalitaStefano TerrazzinoRafał RutkowskiJudyta WendaAndrzej KłakMiasta:
ŚwiebodzinOpolePłockSkarżysko-KamiennaRuda ŚląskaSłupskDąbrowa GórniczaSopotWarszawaPiotrków TrybunalskiRybnikTychyŁomżaOtrębusyWrocławNysaRadomskoKielceKraśnikJarocinKołobrzegLublinTomaszów MazowieckiOstrów WielkopolskiPabianiceSale:
G2A Arena w Jasionce pod RzeszowemOstrołęckie Centrum Kultury w OstrołęceNowa Dekadencja - Szczecińskie Centrum KulturyTeatr Ziemi RybnickiejCentrum Kultury 105 w KoszalinieTeatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej GórzeTeatr Kwadrat w WarszawieTeatr Letni im. Heleny Majdaniec w SzczecinieMiejski Ośrodek Kultury w Nowym SączuKlub Wytwórnia w ŁodziKino Teatr Apollo w PoznaniuAula Państwowej Szkoły Wyższej w Białej PodlaskiejCentrum Kultury Teatr w GrudziądzuAula im. Anny Wasilewskiej w OlsztynieTeatr Muzyczny w PoznaniuO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się
























































