TEST - spektakl komediowy

spektakl komediowy

Opis

4.3 / 5
14 ocen
Recenzje
Sto tysięcy złotych teraz czy milion za dziesięć lat? „TEST” to spektakl komediowy, w którym pozornie przyzwoite małżeństwo staje przed nie lada wyborem. Niewinna gra, w której stawką są realne pieniądze, przeradza się w nieprzewidywalną małżeńską batalię. Przygotuj się na prawdziwe wyzwanie!

Małżeństwo Poli i Daniela nieoczekiwanie staje przed życiową próbą, gdy podczas spotkania z przyjaciółmi pada nietypowa propozycja. Towarzyska gra zamienia się w emocjonującą grę, gdy na stół zostają wyłożone prawdziwe pieniądze. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się pożywką dla ich… przyjaciół – milionera Bruna oraz młodziutkiej psycholożki Beaty. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

„TEST - spektakl komediowy”, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarri, to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry.

Nie przegap tej pełnej zwrotów akcji komedii. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności – pokaże, kim naprawdę jesteś? Sprawdź repertuar występów i zarezerwuj bilety!


Obsada:
Pola – Daria Widawska
Daniel – Mariusz Słupiński
Beata – Aleksandra Grzelak/Michalina Sosna
 
Czas trwania spektaklu: 80 minut bez przerwy

Recenzje (14)

2023-12-02 15:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Spektakl bardzo przyjemny, choć początek może nużyć. Ale nieważne jak się zaczyna tylko jak się kończy. Polecam.
Nnorbi75
2023-12-02 15:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Ciekawy temat, dobra gra aktorska, zabawny, a jednocześnie podjęte dylematy moralne dają do myślenia. Polecam.
Edyta
2023-12-02 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Spektakl był opisany jako komedia ale jak dla mnie był mało zabawny. Widzowie najczęściej śmiali się, gdy aktorzy używali wulgaryzmów. Ostatecznie spektakl ciekawy, z morałem. Polecam ale nie jako komedię.
Agara
2023-12-02 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Doskonała gra aktorska. Zabawne dialogi. Serdecznie polecam spektakl.
Renata
2023-12-02 19:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Występ był na prawdę wspaniały, z klasycznym polskim humorem. Poruszający ciekawą problematykę dylematów społecznych i osobistych.
Ola

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.