Artyści

Wąsik

Opis

4.9 / 5
356 ocen
Recenzje
Wąsik, ach, ten wąsik… Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji. A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną! 

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą!

Co gorsza – w krytycznym momencie zawodzi maszynka do golenia, pozostawiając na twarzy bohatera wąsik. Nowy zarost nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że wąs pozwala chłopakowi wreszcie zmienić się w mężczyznę, choć nie jest to łatwa droga…

Dobrego zakończenia można się spodziewać, a o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając przezabawny spektakl.


Obsada:
Marta Wierzbicka/Milena Staszuk
Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel
Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio 
Reżyseria: Jan Jankowski

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (356)

2022-06-06 17:30:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
Wspaniały spektakl. Zabawa była przednia. Serdecznie polecam👍
Asik
2022-06-06 17:30:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
Poszłam specjalnie na Cieszyńskiego ale niestety główną rolę grał ktoś inny. Był dobry w tym co robił ale nie był Cieszyńskim. Ogólnie fajna komedia tylko taki nie dosyt pozostał.
Anetta
2022-06-06 20:15:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
było super polecam
Grazyna & Romek
2022-06-06 20:15:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
Świetna zabawa 😃 szczerze polecam!
Magda4017
2022-06-06 20:15:00 Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
Super przedstawienie, niesamowita obsada.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.