Wąsik

Opis

4.9 / 5
957 ocen
Recenzje
Wąsik, ach, ten wąsik… Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji. A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną! 

Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą!

Co gorsza – w krytycznym momencie zawodzi maszynka do golenia, pozostawiając na twarzy bohatera wąsik. Nowy zarost nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że wąs pozwala chłopakowi wreszcie zmienić się w mężczyznę, choć nie jest to łatwa droga…

Dobrego zakończenia można się spodziewać, a o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając przezabawny spektakl.


Obsada:
Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel / Bartosz Obuchowicz
Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio 
Reżyseria: Jan Jankowski

Czas trwania: 100 minut (bez przerwy)

Recenzje (957)

2024-05-31 17:30:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
W Poznaniu zobaczyliśmy następujący zespół: Bartosz Obuchowicz, Milena Staszuk, Michał Koterski, Jan Jankowski, Adam Krawczuk. I każda z tych osób wniosła coś ciekawego do sztuki. Każda miała to "coś". Bardzo mi się podobało. Świetna gra!
Aniesss
2024-05-31 20:30:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
było super!
2024-05-31 20:30:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Rewelacyjna sztuka, komedia omyłek - słownych i sytuacyjnych. Gra aktorska znakomita. Jestem przekonany, że każdy wyjdzie po spektaklu uśmiechnięty i pełen dobrego humoru. Polecam!
Robert
2024-05-31 17:30:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Bardzo przyjemne rodzinne popołudnie - sztuka w typie komedii pomyłek - szereg nieporozumień zmierza do nieuchronnej katastrofy - rozwija się dość powoli, ale po chwili już zabawa na całego 👌 fajni aktorzy, pan Michał Koterski dodaje swój smaczek do całości - podobało się nawet wybrednej nastolatce 👏
Monika
2024-05-31 20:30:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Super przedstawienie! Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam każdemu na poprawę humoru

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.