Blog

Adria Art wspiera WOŚP. Zajrzyj za kulisy i obejrzyj wydarzenie

Anna Stankiewicz-Sztybel
Chcesz zobaczyć, jak wygląda organizacja wydarzenia zza kulis? Teraz jest to możliwe. Firma Adria Art wystawia na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaproszenie na wydarzenie kulturalne w województwie kujawsko-pomorskim. W ramach pakietu zwycięzca z bliska sprawdzi też, jak przygotowywane jest wydarzenie przed jego rozpoczęciem. Wesprzyj WOŚP i baw się razem z nami!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 będzie wyjątkowa ze względu na miniony rok. Pandemia w 2020 wyrządziła wiele złego, ale WOŚP swoją coroczną zbiórką pokazuje, że pomoc w trudnych czasach jest najważniejsza.

W tym roku również Adria Art, organizator wydarzeń kulturalnych, dokłada swoją cegiełkę dobra i wspiera Fundację WOŚP.

Na licytację wystawia zaproszenie na wydarzenie kulturalne ważne do końca 2022 roku z możliwością przyjrzenia się jego organizacji.

Adria Art razem z WOŚP

Tym razem WOŚP wszystkie zebrane środki przeznacza na zakup sprzętu z dziedziny otolaryngologii i diagnostyki głowy. By ponownie pobić rekord, w tegorocznej zbiórce zagrają aż 1362 sztaby.

Relacja na żywo rozpocznie się 31 stycznia, a finał WOŚP będzie transmitowany w trzech stacjach: TVN, TVN 24, TTV oraz dodatkowo na Player.pl. Adria Art na licytację wystawia zaproszenie na wydarzenie kulturalne, a jako wyjątkowy bonus – spędzenie dnia z organizatorem.

Chcesz zobaczyć z bliska, jak od podstaw wygląda praca nad wydarzeniem kulturalnym? Jak przygotowuje się scenę, garderoby, a jak artyści i technika szykują się do występu? Jeśli tak, ten wyjątkowy prezent jest właśnie dla Ciebie!

LINK DO LICYTYACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-na-wydarzenie-i-za-kulisy-od-adria-art-10176070340

alt text

alt text

Wesprzyj WOŚP i wylicytuj zaproszenie na swój wymarzony koncert, spektakl czy kabaret organizowany w województwie kujawsko-pomorskim, ważne do końca 2022 roku.

Wśród repertuaru Adria Art na to województwo znajdziesz m.in. koncerty Varius Manx, Kasi Kowalskiej i Raya Wilsona. Możesz również wziąć udział w intrygującym spektaklu „Dobrze się kłamie” i zabawnej „Przygodzie z ogrodnikiem”. Jeśli jednak przede wszystkim chcesz się pośmiać, wybierz kabaret Neo-Nówka lub Smile.

Pamiętaj! Zobaczysz nie tylko wydarzenie na żywo – Adria Art zdradzi ci również tajniki jego powstawania. Dodatkowo odwiedzisz najpiękniejsze budynki w naszym regionie. Może to być Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy czy CKK Jordanki w Toruniu.

alt text

alt text

Kasia Zielińska i Kamil Kula również wspierają WOŚP

WOŚP co roku wspierają również artyści. W 2021 wśród nich znalazły się m.in. Katarzyna Cichopek, która wystawiła na licytację wyjątkową biżuterię, i Kasia Zielińska z musicalem „Nowy Jork. Prohibicja”.

– Rzecz od serca, którą chcę przekazać na WOŚP, to zaproszenie na mój ukochany spektakl „Nowy Jork. Prohibicja”, który miałam przyjemność wyprodukować i w którym również gram.

Wcześniej spotkajmy się jednak na kawie w kawiarni. Później pójdziemy do Teatru Muzycznego Roma – mówi Zielińska na specjalnie przygotowanym dla WOŚP filmie.

Kamil Kula, którego znacie m.in. ze spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze”, również postanowił wesprzeć WOŚP. W tym roku aktor przekazał na licytację niesamowitą figurkę związaną z grą Cyberpunk 2077.

Jak podkreśla Kula, jest to unikatowy przedmiot, ponieważ pochodzi z targów E3 2018 z Los Angeles. Figurki wyprodukowano w niewielkiej liczbie egzemplarzy i były rozdawane tylko uczestnikom targów. Wyjątkowości figurce dodaje to, że znajdują się na niej oryginalne podpisy twórców gry i aktorów. Dla Kamila to ważny przedmiot, ponieważ uczestniczył w nagraniach linii dialogowych hitu CD Projekt RED.

Bilety

16.09.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa
Obsada
Obsada: Ewa Kasprzyk, Julia Chatys, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Łukasz Płoszajski
Obsada: Ewa Kasprzyk, Julia Chatys, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Łukasz Płoszajski
17.10.2024
19:00
Teatr Palladium Warszawa

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.