Artyści

Dobrze się kłamie

Bobrowski, Topa i Sokołowska w najsłynniejszej historii ostatnich lat

Opis

4.9 / 5
1845 ocen
Recenzje
Kinowy hit na deskach teatru. „Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. 
 
Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra... Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu. 
 
Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka? 
 
 
Obsada:
Olga Bołądź /  Magdalena Lamparska
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć 
Szymon Bobrowski /  Jakub Wieczorek
Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz
Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska
Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar
 
Spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta 
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina 
Tito Productions, Spektaklove
 
Czas trwania: 90 minut bez przerwy

Bilety

02.12.2022
17:30
Centrum Spotkania Kultur Lublin
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
02.12.2022
20:00
Centrum Spotkania Kultur Lublin
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
15.01.2023
15:30
Centrum Spotkania Kultur Lublin
15.01.2023
18:00
Centrum Spotkania Kultur Lublin
09.12.2022
17:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
09.12.2022
20:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
10.12.2022
16:00
CEA Filharmonia Gorzowska Gorzów Wielkopolski
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
10.12.2022
18:30
CEA Filharmonia Gorzowska Gorzów Wielkopolski
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
11.12.2022
15:30
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin
Obsada
Obsada: Magdalena Lamparska, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: Magdalena Lamparska, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
11.12.2022
18:00
Bałtycki Teatr Dramatyczny Koszalin
Obsada
Obsada: Magdalena Lamparska, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: Magdalena Lamparska, Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
30.12.2022
18:00
Teatr Palladium Warszawa
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
30.12.2022
20:30
Teatr Palladium Warszawa
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
20.01.2023
18:00
Teatr Palladium Warszawa
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
20.01.2023
20:30
Teatr Palladium Warszawa
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
21.01.2023
16:00
Scena Relax Warszawa
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
21.01.2023
18:30
Scena Relax Warszawa
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
03.02.2023
18:00
Terminal Kultury Gocław Warszawa
03.02.2023
20:30
Terminal Kultury Gocław Warszawa
31.12.2022
16:00
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu Opole
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
31.12.2022
20:00
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu Opole
Obsada
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Olga Bołądź, Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
14.01.2023
16:00
Zamojski Dom Kultury Zamość
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
14.01.2023
18:30
Zamojski Dom Kultury Zamość
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
16.01.2023
17:30
Teatr Wielki Łódź
Obsada
Obsada: , Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
16.01.2023
20:00
Teatr Wielki Łódź
Obsada
Obsada: , Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Piotr Grabowski, Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
19.01.2023
17:00
Pałac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
19.01.2023
19:30
Pałac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
22.01.2023
15:30
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
22.01.2023
18:00
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Wojciech Zieliński
23.01.2023
17:30
Teatr im. Juliusza Słowackiego Kraków
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
23.01.2023
20:00
Teatr im. Juliusza Słowackiego Kraków
Obsada
Obsada: , Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: , Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Marta Ścisłowicz, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
27.01.2023
17:30
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego Łomża
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
27.01.2023
20:00
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego Łomża
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska, Marcin Hycnar
28.01.2023
16:00
Filharmonia Pomorska Bydgoszcz
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
28.01.2023
19:00
Filharmonia Pomorska Bydgoszcz
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
29.01.2023
16:00
Filharmonia Zielonogórska, sala MCM Zielona Góra
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
29.01.2023
18:30
Filharmonia Zielonogórska, sala MCM Zielona Góra
Obsada
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
Obsada: , Przemysław Sadowski, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Agnieszka Warchulska, Marcin Hycnar
04.02.2023
16:00
Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze Otrębusy
04.02.2023
18:30
Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze Otrębusy
24.02.2023
17:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
24.02.2023
20:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
26.03.2023
16:00
Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia Mińsk Mazowiecki
26.03.2023
18:30
Sala Koncertowa Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia Mińsk Mazowiecki
14.05.2023
16:00
Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego Kalisz
Obsada
Obsada: Karolina Michalik, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Karolina Michalik, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
14.05.2023
18:30
Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego Kalisz
Obsada
Obsada: Karolina Michalik, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński
Obsada: Karolina Michalik, Przemysław Sadowski, Marcin Perchuć, Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zieliński

Recenzje (1845)

2022-11-24 17:30:00 Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska, Białystok
gosia.sulinska@gmail.com
2022-11-12 16:00:00 Centrum Kultury Teatr, Grudziądz
Bilety na spektakl zostały wręczone teściom jako prezent na rocznicę ślubu. Teście byli zachwyceni spektaklem. Dziękujemy.
Ania
2022-11-20 18:30:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Fanraatyczny! Polecam na poprawienie humoru. Samo życie!
Kk
2022-11-13 16:00:00 Klub Wytwórnia, Łódź
Przyjemny spektakl na czasie z doborową obsadą
Tomek
2022-11-24 17:30:00 Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska, Białystok
Ciekawy i zaskakujący.
Anna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.