Blog

Widowiskowe koncerty Michała Szpaka – The Moon Tour

Anna First
Każdy koncert Michała Szpaka to przeżycie – i to nie tylko muzyczne! Artysta zachwyca niezwykłym talentem wokalnym oraz wspaniałą oprawą wizualną każdego wydarzenia. The Moon Tour promuje najnowszy album Szpaka Dreamer. Zarówno przekaz artystyczny, jak i cały show są na najwyższym poziomie.

„Księżycowa” trasa koncertowa Michała Szpaka to wielkie przedsięwzięcie angażujące wielu muzyków i artystów wizualnych. To też wyzwanie dla wokalisty, który wcześniej nie pracował z tak rozbudowanym instrumentarium. Ciężka praca daje jednak niezapomniane efekty!

Koncert Michała Szpaka – „To petarda sceny!”

Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? – pyta Michał Szpak, zapraszając na koncerty z trasy The Moon Tour.

Fanki artysty dały się w całości pochłonąć przygotowanemu przez niego widowisku. Zachwyt u mnie był ogromny! Ciary i łzy wzruszenia od początku do końca, bo emocje i przekaz niesamowity! Fenomenalnie pod każdym względem, a wokal i aranże muzyczne wbijają w ziemię. Pan Michał to petarda sceny. Dziękuję bardzo – komentowały na naszej stronie po koncertach.

Muzyka, aranżacja i multimedia – mój The Moon Tour z Michałem Szpakiem

Zdziwilibyście się, jak różnie może brzmieć ten sam utwór w nowej aranżacji. Słuchając z boku i przyglądając się każdemu detalowi, mogłam wyłapać wiele interesujących dźwięków. Instrumenty w połączeniu z głosem artysty wywołują prawdziwe ciarki. Wszystko tu jest dopracowane – kostiumy, przejścia, wizualizacje. Szpak zaprasza nie tylko na koncert, to prawdziwy muzyczny spektakl! To cieszy, ponieważ w ten sposób na każdym koncercie Michał Szpak pokazuje szacunek do widzów. Śledząc jego karierę, można dostrzec fascynującą muzyczną drogę, ciągły artystyczny rozwój. Dostarczając wciąż nowych bodźców, wokalista trzyma odbiorców w oczekiwaniu na niepowtarzalne koncepcje.

Meet & Greet – twarzą w twarz z Michałem Szpakiem

Muzyk kontynuuje tradycję z poprzedniej trasy – przed koncertami The Moon Tour najwierniejsi fani spotykają się z artystą twarzą w twarz. Podczas tej trasy pojawiła się dodatkowo możliwość wzięcia udziału w próbie generalnej przed koncertem. Meet & Greet oraz Meet & Greet Exclusive to dodatkowe emocje i okazja bezpośredniego kontaktu z idolem.

Część dochodów z tych spotkań Michał Szpak przeznacza na Fundację Fabryka Tlenu, ratującą kondycję naszej planety. Wszyscy uczestnicy próby generalnej otrzymują podziękowania za przyłączenie się do ratowania Ziemi.

Wspomnieniami z koncertu Michała Szpaka podzieliłam się z Wami w ramach naszej akcji #czekamynakulture. Zapraszamy do grupy na Facebooku, na której wspieramy się w oczekiwaniu na ponowne otwarcie teatrów i sal koncertowych – Czekamy na kulturę. Co środę zapraszamy też na spotkania z artystami na naszym Instagramie w ramach programu Adria Art Live.

Komentarze

LP
Zjawiskowy głos, piękna wyjątkowa barwa, nieziemska ekspresja sceniczna , unikalny wizerunek i wiele innych zalet plus nadzwyczaj uderzająco magiczna oprawa scenograficzna, to prawdziwe arydzieło sztuki - The Moon Tour - unikatowy spektakl muzyczny ! Ukłon i Chapeau bas ✨👏
Aneysa
Michał to mój idol odkąd pojawił się na scenie X-Factor i jego muzyka towarzyszyła mi w przeróżnych chwilach. Trasa The Moon stworzyła mi pierwszy raz okazję żeby móc mu uścisnąć dłoń. Ten moment był dla mnie tak bardzo ważny. Byłam na dwóch koncertach z tej trasy - pierwszy raz w Łodzi, w jego urodziny i drugi raz kiedy przyjechał do mojego miasta - w Częstochowie. I dwa razy na M&G. Przede mną jeszcze jeden koncert i jeszcze jedno spotkanie. Cieszę się że mogłam w tym uczestniczyć. Ta trasa jest piękna. Poruszyła niezmiernie ważny temat. Coś o czym często się nie mówi a co dotyczy nas wszystkich. Oprócz tego wspaniała aranżacja muzyczna. Dla piosenek 'Dreamer' i 'Bo Życie Takie Jest' warto było przyjść. I nigdy nie zapomnę nic publiczności przy końcówce 'Dziwny Jest Ten Świat' !! Widać że ta trasa jest bardzo dopracowana i wyjątkowa. Dziękuję Michał za to! Spełniłeś nią moje marzenia i dałeś niezapomniane wrażenia i wspomnienia ❤️
Jola-gina
To prawda, że Michał to petarda na scenie i On sam jest niesamowity. Bylam na wielu Jego koncertach i kilku meetach bo kocham Jego muzykę, ale nie tylko. Każdy koncert był inny, inne przeżycia, inne emocje. Uwielbiam Go słuchać, ale nie tylko. Jest bardzo wyjątkowa osobowością i zjednuje sobie wokół siebie mnóstwo ludzi w różnym wieku. Ma wielu wiernych fanów. A On: nie zapomnę jak na jednym z koncertów na koniec był Blue Moon w wersji tej szaleńczej i Michał tak pięknie w przerywniku wykrzyczał: KOCHAM WAS !!!. To było cudne. Więc podziwiać Go za wielki talent, silny głos ale i za serce i za to że daje nam siłę na walkę z każdym dniem. Dzięki Niemu poznalam wielu wspaniałych ludzi. A Byle być sobą powinien być dla każdego takim małym hymnem w swoim życiu.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.