Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Michał Szpak - The Moon Tour

Opis

4.9 / 5
71 ocen
Recenzje
Podczas trasy „The Moon Tour” dostajemy od Michała Szpaka to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i równocześnie niezapomniany show.
 
„Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety” – mówił Michał Szpak, zapowiadając trasę koncertową „The Moon Tour”. Za tym enigmatycznym tytułem kryje się wielkie przedsięwzięcie: nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia, w których artysta nigdy się nie poruszał. „Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej, i to właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...”.
 
Michał dzieli się z publicznością swoimi troskami dotyczącymi planety: „Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat?”.
 
Podczas koncertu Michał Szpak nie tylko odkryje przed nami, co kryje się za „The Moon Tour”, lecz także dostarczy potężnej dawki energii, śpiewając swoje największe hity. 

Recenzje (71)

2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Jak zwykle cudownie i profesjonalnie. Czekam na kolejny koncert Pana Michała.
Krystyna
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Wspaniały koncert!!! Minus dla organizatorów - w związku z ogłoszeniem o ponownym wyborze miejsc siedzących pojawił się problem zdublowanych biletów. Osoby, które nie kupiły biletów drogą elektroniczną nie miały szans na ponowny wybór miejsc. Z tego powodu zrobiło się zamieszanie.
Gab.
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Występ Michała Szpaka zachwycał w każdym calu, pod względem głosu i obrazu, z bardzo ważnym i aktualnym przesłaniem, tylko szkoda że ostatni z tej trasy i nie wiemy kiedy następne spotkanie z mega talentem
Sylwia
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Koncert, a właściwie wspaniały spektakl muzyczny z piękną oprawą wizualną.
Anetta
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Koncert pełen emocji i "krzyku" w stronę ludzkości. Niezwykłe widowisko, które na długo pozostanie w pamięci.
Sylwia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.