Znaczek miłości. Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

Opis

4.6 / 5
20 ocen
Recenzje
„Znaczek miłości” to niezwykła komedia kryminalna, która pozwoli widzom przeżyć wyjątkową podróż do czasów PRL-u, pełną humoru, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Spektakl opowiada historię, która rozgrywa się w Muzeum Znaczka Pocztowego położonym w malowniczym miasteczku na zachodzie Polski. W tajemniczych okolicznościach do muzeum przybywa nieznany nikomu mężczyzna, który podaje się za przedstawiciela Rady Narodowej. Ta intrygująca sytuacja staje się punktem wyjścia do komedii, która bawi do łez!

„Znaczek miłości” zapewnia nie tylko doskonałą zabawę, ale także intrygujący wątek kryminalny. Oryginalne rekwizyty z lat siedemdziesiątych i kostiumy stylizowane na epokę Gierka przeniosą widzów w czasie, a wyjątkowa obsada zagwarantuje niezapomnianą podróż do świata intryg i śmiechu!

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety do teatru na spektakl „Znaczek miłości”.


Obsada:

Recenzje (20)

2023-10-13 17:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Z przyjemnością patrzyliśmy na grę znanych i dobrych aktorów . Wszyscy nas bawili, a zwłaszcza Pani Nowakowska była świetna . Szkoda ,że tak wiele do życzenia pozostawia samo dzieło o miałkiej ,dość absurdalnej treści i beznadziejnych dialogach , z ledwie kilkoma żartami , o których można powiedzieć ,, dobre,,. Komedia to wbrew pozorom trudny gatunek, szkoda kiedy bazuje się na przaśnych dowcipach i dużej ilości wulgaryzmów.
Agnieszka
2023-10-14 16:00:00 Kino Kultura, Wołomin
Lekko i przyjemnie
Anna
2023-10-13 17:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Każdemu polecam. To cudowny spektakl. Smiechu i dobrej zabawy było dużo!
2023-10-14 16:00:00 Kino Kultura, Wołomin
Spektakl był bardzo ciekawy z poczuciem humoru aktorów, niesamowitym kunsztem aktorskim potrafili zaciekawić swoją opowieścią
Marzena
2023-10-13 17:00:00 Adria Teatr, Bydgoszcz
Świetna zabawa. Polecam.
Harasia

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.