Blog

Nie wiesz z kim wyjść do teatru lub koncert? Zaproś samego siebie!

Asia Tarasińska
Masz ochotę wybrać się do teatru? Nie możesz dogadać się ze znajomymi w kwestii terminu i tytułu? Boisz się wyjść sam i kupić jeden bilet? Niepotrzebnie! Zobacz ile korzyści płynie z takiej formy rozrywki! Korzystaj, oglądaj, twórz swoje własne piękne wspomnienia w pełnym skupieniu. Nikt nie będzie Cię oceniał, bo każdy chce dobrze się bawić na spektaklu. Oto krótki poradnik o tym, jak zorganizować dla siebie idealny samotny wieczór.

Zabierz się na spektakl. Kilka korzyści dla Ciebie – chwila oddechu, tańsze bilety

Spędź sam na sam wieczór w teatrze, w duchu self-care. Wyjdź z domu, zadbaj o siebie, odetchnij, ale zrób to we własnym tempie słuchając tylko tego na co właśnie masz ochotę! Nie martw się jeśli Twoim znajomym albo bliskim nie pasuje termin lub tytuł spektaklu. Tym razem nie musisz iść z nikim na kompromis, ani martwić się czy nie zmarnujemy towarzyszowi wieczoru wybranym przedstawieniem. Nie patrz na innych i ich reakcje, nikt nie będzie Cię oceniał. Każdy widz chce dobrze spędzić czas, a najbardziej będzie interesowało go to, co dzieje się na scenie. Od czasu do czasu warto pobyć z sobą samym i skupić się tylko na jednej rzeczy. Jeśli jesteś singlem, nie rezygnuj z wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, nawet w Walentynki. To tylko stereotyp, że do teatru, opery, czy koncert musisz mieć towarzystwo.

single solo do teatru lub na koncert

Jeśli obawiasz się wyjść sam, bo to Twoja pierwsza wizyta w teatrze, mamy dla Ciebie kilka porad. Sprawdź, co warto wiedzieć! Zobacz swoich ulubionych artystów na żywo, wejdź w magiczny świat, zanurz się w komediowych historiach, które rozbawią Cię do łez.

A teraz prawdziwa petarda! Na osoby, które same chcą się wybrać na spektakl, bardzo często czekają tańsze bilety! Pojedyncze miejsca w rzędzie nie interesują par, ani znajomych, którzy w trakcie przedstawienia dzielą się różnymi uwagami. Może zainteresują Ciebie swoją korzystną ceną? Szczegóły w zakładce „Bilety”.

Teatr z Adria Art – repertuar dla każdego

Topowe produkcje, wybitni artyści, nowe scenariusze, znakomici reżyserowie z wieloletnim dorobkiem artystycznym, zagraniczne sztuki zaadaptowane na język polski, najlepsi producenci i teatry z długą historią, a do tego piękne i kameralne sale, w których odbywają się wszystkie spektakle. Tak w skrócie moglibyśmy opisać teatralny repertuar, który przygotowała dla Was Adria Art. Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych tytułów, dat oraz miejsc, w których odbywają się wydarzenia, czekają na Was w zakładce „Teatr” na stronie internetowej organizatora.

spektakle idealne na wyjscie solo

Spektakle Adria Art – rozrywka, komedia, gorące tytuły, telewizyjne gwiazdy

Bardzo ważnym krokiem w organizacji wieczoru sam na sam w teatrze jest wybór spektaklu, który zobaczysz w swoim czasie wolnym. W repertuarze Adria Art znajdziesz największe teatralne hity komediowe, rozrywkę zapewnią Ci historie przedstawione przez twórców i aktorów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Spektakle Adria Art łączą w sobie rozrywkę, komedię oraz najwyższy poziom, przykuwając uwagę widzów różnych gustów. Co więcej, na scenie często goszczą telewizyjne gwiazdy, dodając jeszcze więcej blasku i atrakcyjności widowiskom.

Jesteś w pojedynkę na widowni? Spójrz na scenę! Ci aktorzy występują solo

Krystyna Janda w monologu „My Way” opowiada różne anegdoty ze swojej kariery teatralno-filmowej. Adam Ferency w realizacji „Sprzedawca życzeń” czaruje słowami nie tylko swoich klientów zainteresowanych kupnem pięknych tekstów, ale także publiczność. Sonia Bohosiewicz i Jowita Budnik to kolejne artystki, które nie boją się same stanąć na deskach w blasku reflektorów.

Krystyna Janda My Way monodram

Jeśli do kina chodzicie na komedie romantyczne ze ślubem w tle i szalonymi perypetiami bohaterów, którzy na czas chcą zorganizować idealne wesele, koniecznie zobaczcie przedstawienie „Ślub doskonały” lub „Wstyd”. Drugi tytuł to teatralna wersja filmowego hitu „Teściowie”. A skoro jesteśmy już przy kinowych przebojach, nie zapominajmy o spektaklu, który wszyscy uwielbiają! „Dobrze się kłamie” to historia o kłamstwach i niebezpiecznej grze przeniesiona wprost z włoskich ekranów na polskie sceny.

Bilety

06.10.2024
15:00
Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza Zawiercie
06.10.2024
18:30
Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza Zawiercie

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.