Bilety

Radom - koncerty, teatr, kabarety, 2022, 2023

Bilety

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 • Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
 • 27.03.2023

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

 • Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
 • 14.04.2023

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 • Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
 • 12.05.2023

Dwoje na huśtawce

 • Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom
 • 27.05.2023

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

Jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. „Ślub doskonały” to błyskotliwa historia o dylemacie miłosnym...

Zobacz więcej

Między łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

Sześć pokojów i sześć par, które różnią się od siebie absolutnie wszystkim. Sporo wzruszeń, jeszcze więcej śmiechu, a w centrum...

Zobacz więcej

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 • Radom
 • 12.05.2023 godz. 19:00
  Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

„Człowiek czasami serce otworzy” to wyjątkowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który zaprezentuje swoje niepowtarzalne interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i...

Zobacz więcej

Dwoje na huśtawce

 • Radom
 • 27.05.2023 godz. 19:00
  Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Słodko-gorzka komedia romantyczna o parze młodych, zagubionych ludzi. Co ich połączy? Romantyczna, zabawna i przejmująca historia dwójki nieznajomych. Trafiają na siebie...

Zobacz więcej

Radom to drugie pod względem wielkości miasto województwa mazowieckiego. Pierwsza znana pisana wzmianka o Radomiu pochodzi z 1155 roku. Miasto słynie z długiej i barwnej historii, a co za tym idzie wielu artefaktów przeszłości. Do wartych uwagi miejsc znajdujących się w Radomiu należą z pewnością Fabryka Broni Łucznik, deptak na ulicy Żeromskiego, Miasto Kazimierzowskie, Muzeum Wsi Radomskiej, Zespół Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga oraz Park im. Tadeusza Kościuszki, w którym znajduje się muszla koncertowa.

Ponadto w Radomiu znajduje się wiele instytucji, które wspierają różne inicjatywy i zajmują się organizacją wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów, spektakli i kabaretów.

Zapoznaj się z repertuarem wydarzeń kulturalnych w Radomiu i zarezerwuj bilety na sezon 2022/2023!

Teatr w Radomiu – spektakle, repertuar, bilety

Radomianie mogą pochwalić się wieloletnią tradycją teatralną, sięgającą XVIII wieku. Najpierw funkcjonowały teatry wędrowne, a w XX wieku otwierało się coraz więcej nowych sal teatralnych. W 1931 r. powstał Teatr Województwa Kieleckiego z siedzibą w Radomiu, a w 1976 roku swoją działalność rozpoczął Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego.

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu to jedyny teatr zawodowy, który od 1993 roku organizuje Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski. W radomskim teatrze widzowie mogą wybierać wśród bardzo szerokiego repertuaru – od klasycznych utworów po musicale i spektakle autorskie. Ponadto od 2010 roku scena lalkowa „Fraszka” wystawia spektakle dla dzieci.

Radom jest idealnym miejscem dla miłośników spektakli teatralnych, w tym spektakli komediowych i spektakli dla dzieci.

Radomska Orkiestra Kameralna – koncerty, spektakle, bilety

Sala koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej funkcjonuje od 2007 roku. Jest ona stałym miejscem koncertów i prób zespołu Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ale również salą służącą wystawianiu spektakli teatralnych i organizowania przedstawień kabaretowych. Orkiestra zajmuje się także organizowaniem festiwali oraz konkursów.

Sprawdź na jakie spektakle teatralne w Radomiu są dostępne bilety!

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr w Radomiu i Resursa Obywatelska

Pod nazwą MOK Amfiteatr instytucja działa od 1995 roku, a wyróżnia ją duża scena plenerowa, wyposażona w dach i 6000 miejsc siedzących. Na scenie Amfiteatru gościli do tej pory nie tylko artyści przyjeżdżający z całej Polski, ale również zza granicy. Przy Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr działają także Kuźnia Artystyczna, Kawiarnia Artystyczna, Scena Obozisko i Pracownia Nowych Mediów. Zróżnicowana oferta trafi zarówno do fanów koncertów i spektakli teatralnych, jak i wystaw oraz imprez tanecznych.

Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska jest najstarszą instytucją kultury w Radomiu. Pierwszych gości skupiała już w 1829 roku. Przez długi okres działalności Resursa pełniła rolę teatru, a po II wojnie światowej mieściły się w niej dwa kina. Pod obecną nazwą instytucja działa od 1999 roku, a Resursa Obywatelska to nie tylko spektakle teatralne, ale również koncerty, kino, różnego rodzaju zajęcia artystyczne oraz warsztaty edukacyjne, a nawet przestrzeń wystawiennicza.

Hala MOSiR im. Kazimierza Paździora w Radomiu

Radom dysponuje również Halą Sportowo-Widowiskową, która jest nowoczesnym obiektem służącym również do organizacji wydarzeń kulturalnych, takich jak duże koncerty czy wielkie wieczory kabaretowe. Hala może pomieścić około 2500 widzów.

Radom – imprezy cykliczne, festiwale, kluby muzyczne

Wizytówką Radomia są również cykliczne wydarzenia kulturalne, przede wszystkim Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski oraz Radomski Festiwal Jazzowy.

Najpopularniejszym klubem muzycznym w Radomiu jest niewątpliwie LEMON Sound Gallery. Klub oferuje nie tylko imprezy taneczne ale również koncerty topowych polskich artystów.

Kabarety i Polska Noc Kabaretowa 2022 w Radomiu

W Radomiu odbywa się największa kabaretowa impreza w kraju, czyli Polska Noc Kabaretowa. Po dużą dawkę dobrego humoru warto wybrać się na przedstawienia kabaretowe takich grup jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, czy Kabaret Skeczów Męczących.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.