Bilety

Tychy - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

O mało co... - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

  • Mediateka Sala Koncertowa, Tychy
  • 29.06.2024

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

  • Teatr Mały w Tychach, Tychy
  • 28.09.2024

Inteligenci

  • Mediateka Sala Koncertowa, Tychy
  • 24.11.2024

O mało co... - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

"O mało co…" Dereka Benfielda to gwiazdorska komedia teatralna, w której sport, jedzenie i ubrania często zmieniają swoje przeznaczenie! Kiedy...

Zobacz więcej

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju Głośny francuski przebój teatralny - teraz także w Polsce! François to polityk z...

Zobacz więcej

Inteligenci

Inteligenci to komediodramat teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, która w prosty, a zarazem prowokujący do myślenia sposób zadaje trudne pytania. Czy...

Zobacz więcej

Tychy to górnośląskie miasto, słynące z najstarszego polskiego browaru oraz rozbudowanego przemysłu samochodowego. Nazwa Tychy w języku polskim funkcjonuje co najmniej od XV wieku, ale prawa miejskie obszar ten otrzymał w 1951 roku. W Tychach istnieje możliwość zwiedzenia zespołu Browaru Książęcego oraz zespołu pałacowego z pijalnią piwa. Oprócz tego, zainteresowanych historią turystów, zapraszają między innymi Muzeum Miejskie w Tychach, Tyskie Browarium oraz Miejskie Galeria Sztuki OBOK. Sprawdźmy zatem, gdzie w Tychach spędzić czas w otoczeniu kultury i obejrzeć spektakle teatralne, koncerty oraz występy kabaretowe.

TYCHY I TEATR – SPEKTAKLE I BILETY

W Tychach scena teatralna rozwijana jest od lat i zajmuje obecnie ważne miejsce w kulturalnym życiu miasta. Bogaty repertuar swoim widzom proponuje Teatr Mały, przy którym funkcjonuje tak zwany Teatr Konesera.

Teatr Mały powstał w 1965 roku i funkcjonował wówczas jako zakładowy dom kultury. Budynek służył różnym celom, by ostatecznie w 2000 roku przeobrazić się w samorządową instytucję, zajmującą się teatrem.

Na sali teatralnej Teatru Małego w Tychach może znajdować się publiczność licząca 426 osób. Na scenie Teatru Małego pojawiają się zarówno aktorzy teatralni, jak i znani muzycy oraz komicy. Ponadto w jego ofercie znajdują się wydarzenia skierowane do fanów kinematografii, a nawet sztuki współczesnej.

W Tychach znajduje się również Teatr Belfegor, posiadający własną scenę z widownią liczącą 350 miejsc oraz profesjonalne zaplecze.

Ważnym obiektem na mapie miasta jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach, przy którym działa Teatr Gęba.

Jakie tytuły spektakli teatralnych mieli okazję poznać mieszkańcy? Dotychczas w Tychach wystawionych zostało wiele komedii teatralnych, w tym „Prawda”, „Mayday 2”, „Boeing Boeing”, „Między łóżkami”, „Szalone nożyczki”, „Pomoc domowa”, „Pikantni”, „Ostra Jazda”, „Dwoje na huśtawce”, „Przygoda z ogrodnikiem”, „Wieczorek pożegnalny”, „Kolacja dla głupca”, „Nerwica natręctw”, „Porwanie”, „Goło i Wesoło”, „Znaczek miłości” i „Kto się boi Virginii Woolf?”.

Spragnieni teatru w Tychach? Sprawdźcie nasz repertuar spektakli teatralnych na sezon 2023/2024!

KONCERTY W TYCHACH – REPERTUAR, ARTYŚCI, BILETY

Scena Małego Teatru oraz Miejskie Centrum Kultury to nie jedyne miejsca w Tychach, gdzie odbywają się koncerty. Bardziej kameralne występy różnych artystów oglądać można w pubie Undergroud.

Do profesjonalnych obiektów dysponującymi salą koncertową należy Mediateka. Znajdująca się tam sala koncertowa mieści 334 miejsc na widowni.

Artyści, którzy w ciągu ostatnich lat zachwycili tyską publiczność, to między innymi Stanisław Soyka, Renata Przemyk, Edyta Geppert, Mela Koteluk, Katarzyna Groniec, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Janusz Radek, Grzegorz Turnau, Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Cugowski, Magda Umer, Artur Andrus, Raz Dwa Trzy i Paweł Domagała.

Repertuar koncertów oraz bilety na wydarzenia kulturalne w Tychach czekają na Was na naszej stronie!

KABARETOWE TYCHY – BILETY NA KABARETY W TYCHACH

Jeśli szukacie kabaretów w Tychach, wejdźcie w nasz repertuar występów kabaretowych i sprawdźcie, co przygotowaliśmy wraz z gwiazdami polskiego kabaretu! Na pewno dobrze znane są Wam kabarety Młodych Panów, Hrabi, Moralnego Niepokoju, Smile czy Igor Kwiatkowski. Oni już mieli okazję wystąpić w Tychach i być może wrócą tam ponownie! Zarezerwuj bilety na występy kabaretowe w Tychach, żeby nie przegapić najciekawszych wydarzeń.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.