Blog

Michał Meyer - jego żywiołem jest komedia

Anna Stankiewicz-Sztybel
Michał Meyer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów komediowych. Artysta potrafi bezbłędnie parodiować znane postacie i gra w serialu „Zakochani po uszy”. W 2023 zobaczymy go w teatrze w spektaklach „Boeing Boeing” oraz „Goło i wesoło”!

Michał Meyer w „Goło i wesoło” - bilety na spektakl w 2023

„Goło i wesoło” to będzie jedna z najgorętszych komedii 2023 roku. Doskonale wiedzą o tym widzowie, bo bilety na spektakl rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jedną z głównych postaci na scenie będzie oczywiście Michał Meyer. Wspólnie z nim wystąpią także: Katarzyna Ptasińska, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki, Piotr Zelt i Marek Kaliszuk.

„Goło i wesoło”, to komedia, która nie schodzi z afiszu od 1987 roku, czyli od dnia swojej premiery w Nowej Zelandii. Do tej pory spektakl był wystawiany m.in. w Kanadzie, Anglii czy Francji. Teraz przyszła kolej na Polskę! Opowiada o bezrobotnych mężczyznach pochodzących Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł założenia grupy striptizerów. „Napalone Nosorożce”, bo tak się nazywają, rozpoczynają swoje występy w klubie Eden, jedynym takim miejscu w mieście. Co z tego wyniknie? Czy pierwszy występ przyniesie im sukces, a może będzie to totalna klapa? Zarezerwujcie bilety na "Goło i Wesoło" i przekonajcie się sami!

michal meyer spektakl golo i wesolo bilety do teatru

Boeing Boeing - odlotowa komedia z Michałem Meyerem

Michał Meyer występuje również w spektaklu „Boeing Boeing”. Spektakl "Boeing Boeing" to błyskotliwe dialogi, dawka świetnego humoru, a także ważna nauka o zawiłych relacjach... Michał Meyer odgrywa rolę przyjaciela głównego bohatera - Maksa (Mikołaj Roznerski). Niespodziewanie zostaje wciągniety w jego skomplikowane intrygi. Jak zareaguje na nietypowy styl życia przyjaciela? Dowiecie się ze spektaklu "Boeing Boeing"!

Michał Meyer w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Michał Meyer oprócz talentu aktorskiego, ma również talent wokalny. W programie uwielbianym przez Polaków – „Twoja twarz brzmi znajomo” wcielił się m.in. w postać Krzysztofa Krawczyka.

"Pracowało mi się bardzo przyjemnie i wdzięcznie. Już na etapie prób Krzysztof Krawczyk bardzo mnie uruchamiał. To bardzo inspirująca osoba, ikona polskiej sceny i estrady. Ma charakterystyczny sposób śpiewania, charakterystyczne vibrato, trochę tej amerykańskiej wymowy. Postać w Polsce dobrze znana i kojarzona, ale dla mnie szczerze mówiąc był odkryciem."

– wyjaśniał Michał Meyer w jednym z wywiadów.

Meyer przez kilka występował również w programie „Szymon Majewski”, w którym parodiował znane postacie m.in. Kubę Wojewódzkiego.

Michał Meyer w serialu „Zakochani po uszy”

Największą rozpoznawalność Michał Meyer zyskał jednak w serialu „Zakochani po uszy”, w którym wcielił się w jednego z głównych bohaterów – Piotra. Artysta grał na scenie m.in. z Katarzyną Grabowską i Kamilą Kamińską. Druga z pań to prywatnie partnerka Meyera, która kilka miesięcy urodziła dziewczynkę o imieniu Jaśmina. Serial „Zakochani po uszy” był emitowany w telewizji TVN przez kilka lat.  Ostatni sezon śledziło blisko 352 tys. widzów!

Michał Meyer w filmach

Aktor oprócz występowania w serialach i teatrze ma na swoim koncie ma kilka epizodów filmowych. Wystąpił m.in. „Miasto 44”, „Amoku” i „Śniadaniu do łóżka”. Ostatnio mogliśmy oglądać go także w czarnej komedii „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, w której wcielił się w postać policjanta.

Bilety

18.05.2024
19:00
G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego Jasionka, Rzeszów
07.06.2024
17:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
07.06.2024
20:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.