Artyści

Czworo do poprawki

Opis

Czy miłość może trwać całe życie? „Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie czy mężu.

Dwie pary: starsze małżeństwo, które podejmuje ostatnią próbę ratowania swojego związku, oraz zakochani nowożeńcy, którzy pragną powiększyć rodzinę na łonie natury. Spotykają się w pensjonacie. 

Różnią ich problemy i potrzeby, ale i jedno, i drugie małżeństwo przede wszystkim nie potrafi się porozumieć. Jaki będzie finał spotkania pary z wieloletnim stażem z rozpalonymi namiętnością zakochanymi? Co wyniknie ze skrzyżowania starego z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd? 


Obsada:
Katarzyna Herman/Grażyna Wolszczak
Wojciech Wysocki
Agnieszka Sienkiewicz/Joanna Osyd
Marcin Korcz
Autor: Cezary Harasimowicz
Reżyseria: Agnieszka Baranowsk
Scenografia i kostiumy: Ewa Gdowik
Czas: 90 minut bez przerwy 
Produkcja: Fundacja Garnizon Sztuki

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.