Tre Voci - Sen Nocy Letniej

Opis

4.9 / 5
41 ocen
Recenzje
Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół Tre Voci – zapraszają na swoją wakacyjną trasę koncertową! Voytek, Mikołaj i Miłosz, czyli tenorzy nowej generacji, to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili gatunek classical crossover na polskie estrady, a swoją charyzmą sceniczną przełamują stereotyp śpiewaka operowego.

Najnowsze widowisko „Sen nocy letniej” to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy łączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywracają do życia szlagiery i nadają im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossa novy i latynoskie rytmy… To wszystko składa się na niezwykły wieczór z Tre Voci – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacony jest o niesamowite wizualizacje i imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszy tenorom rozbudowany zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Koncerty Tre Voci to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowo poznanymi przyjaciółmi. Wrażenia widzów mówią same za siebie: „Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”. 

Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpią Tre Voci, i zarezerwuj bilety online na „Sen nocy letniej”. Nie może Cię zabraknąć!

Recenzje (41)

2023-09-09 18:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Z całym szacunkiem dla głosów i talentu Panów ale sam koncert nie zrobił na mnie wrażenia. Byłam już na koncercie Tre Voci i byłam zachwycona - tym razem czegoś zabrakło:( może to wina repertuaru który nie do końca mi pasował. Ogólna ocena jest na 4 bo mimo wszystko warto zobaczyć ich występy:))
Pi
2023-09-09 18:00:00 Amfiteatr, Ostróda
BYŁO REWELACYJNIE !!! Panowie pięknie śpiewają i mają świetny kontakt z widownią I MIMO OGROMNEGO ZMĘCZENIA - BARDZO CIERPLIWI DLA SWOICH FANÓW podczas spotkania po koncercie PODZIWIAM i DZIĘKUJĘ za wspaniałe przeżycie :)
nowa fanka ;)
2023-09-09 18:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Było fantastycznie♥️
Katarzyna
2023-09-09 18:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Super koncert. Zdecydowanie godny polecenia.
tomek&monika
2023-09-09 18:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Wspaniały koncert. Profesjonalnie, z poczuciem humoru i ... troszkę krótko. Brakuje biletów na Tre Voci.PL. Może warto rozważyć więcej koncertów (Warszawa)?
Jarek

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.