Faktury

Tak, istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. Wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać fakturę VAT” podczas zakupu biletów i uzupełnić formularz. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy: faktury@adria-art.pl, w treści wiadomości podając: numer rezerwacji i dane niezbędne do wystawienia faktury.


WAŻNE! W przypadku faktury dla firmy chęć wystawienia musi być zaznaczona przy zakupie!

Wystawiona faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana od razu po zaksięgowaniu przez nas płatności. Zazwyczaj jest to kilka minut po dokonaniu płatności.

Faktura jest możliwa do pobrania po zarejestrowaniu się na konto https://adria-art.pl (jeśli mają już je Państwo, wystarczy się zalogować).

Każda faktura VAT jest wysyłana automatycznie mailowo z adresu robot@pro-forma.co lub faktury@adria-art.pl. Prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynki e-mail, w tym folderów spam i oferty
Uwaga! Nie wysyłamy faktur ponownie mailowo ani poprzez formularz kontaktowy.

Fakturę VAT na osobę prywatną klient może zgłosić w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym klient kupił bilety. Na przykład klient kupił i opłacił bilety 2 stycznia to może zgłosić się o jej wystawienie do końca kwietnia.


Fakturę VAT w przypadku firmy klient musi zgłosić podczas dokonywania zakupu. W innym przypadku nie ma możliwości jej wystawienia.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz kontaktu w sprawie rezerwacji grupowej?
Zadzwoń na numer 605 555 676

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.