Faktury

Tak, istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. Wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać fakturę VAT” podczas zakupu biletów i uzupełnić formularz. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy: faktury@adria-art.pl, w treści wiadomości podając: numer rezerwacji i dane niezbędne do wystawienia faktury.


WAŻNE! W przypadku faktury dla firmy chęć wystawienia musi być zaznaczona przy zakupie!

Wystawiona faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana od razu po zaksięgowaniu przez nas płatności. Zazwyczaj jest to kilka minut po dokonaniu płatności.

Fakturę VAT na osobę prywatną klient może zgłosić w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym klient kupił bilety. Na przykład klient kupił i opłacił bilety 2 stycznia to może zgłosić się o jej wystawienie do końca kwietnia.


Fakturę VAT w przypadku firmy klient musi zgłosić podczas dokonywania zakupu. W innym przypadku nie ma możliwości jej wystawienia.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.