Vouchery


  1. Wejdź na naszą stronę: http://adria-art.pl/, następnie wybierz miasto i wydarzenie, które Cię interesuje.

  2. Zaznacz godzinę i miejsca na planie sali.

  3. Uzupełnij wszystkie wymagane dane.

  4. Kod z vouchera należy wpisać (nie kopiować) w sekcji "Moje zniżki".

  5. Rabat zostanie wyszczególniony w podsumowaniu zamówienia w sekcji "Twoje zamówienie"

Informację o ważności vouchera wysyłamy każdorazowo w e-mailu z załączonym voucherem. W każdej chwili możesz to sprawdzić w aplikacji Adria Art na swoim koncie.

W przypadku problemów należy wpisać ręcznie kod w pole Voucher. Sprawdź, czy nie ma zbędnych znaków, takich jak np spacja. Jeśli nadal występuje problem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji Adria Art wejdź w zakładkę: vouchery. Pojawią się tam wszystkie vouchery, które wymieniłeś/łaś za punkty lub zakupiłeś/łaś używając adresu mailowego przypisanego do Twojego konta. W zakładce: ważne na każdym kafelku pojawi się informacja z aktualną wartością środków dostępną do wykorzystania.

Podczas zakupu vouchera w kroku 3/4 zanacz opcję: przesyłka kurierska. Do całego zamówienia zostanie naliczona jednorazowo opłata za wysyłkę (18 zł). Przy wypełnianiu formularza uzupełnij dane do wysyłki. Termin realizacji zamówienia to 3 - 5 dni roboczych. W każdym momencie możesz napisać do nas przez formularz kontaktowy z prośbą o udostępnienie numeru przesyłki do monitorowania bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej, jak to możliwe.
Twoje pytanie dotyczy wydarzenia, które odbywa się w weekend? Podejdź do nas na miejscu pól godziny przed występem.

Potrzebujesz kontaktu w sprawie rezerwacji grupowej?
Zadzwoń na numer 605 555 676

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.