Aplikacja i konto

Wystarczy nacisnąć u góry po prawej stronie przycisk Logowanie, następnie wybrać opcję Załóż konto i postępować zgodnie z dalszymi krokami.

Punkty naliczają się za zakup każdego biletu od momentu założenia konta. Nie ma możliwości naliczenia punktów za zakupy przed tym faktem. 


Naliczanie może potrwać do pół godziny. Mail użyty podczas zakładania konta musi być tożsamy z tym poddanym w rezerwacji. 

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.