Blog

Odwołany koncert? Dołącz do akcji #trzymambilet i nie rezygnuj

Anna Stankiewicz-Sztybel
Z powodu kwarantanny ominął Cię koncert Michała Szpaka? A może kupiłeś bilety na spektakl Nerwica natręctw lub nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju? Zamiast całkiem rezygnować z rozrywki, weź udział w akcji #trzymambilet. Zatrzymaj Twoje małe marzenia w szufladzie, wesprzyj ulubionych artystów oraz całą branżę wydarzeń kulturalnych!

Ograniczenia związane z pandemią wyjątkowo mocno wpłynęły na życie kulturalne. Dla swojego zdrowia zamknęliśmy się w czterech ścianach i przenieśliśmy życie do sieci. Puste kina, teatry i sale koncertowe w samym środku sezonu to dla nas rzadki widok. Wiosenny repertuar Adra Art miał być pełen niezapomnianych wrażeń, tymczasem wszystkie wydarzenia dostają nowe terminy – w nadziei, że jesienią kultura powróci do życia.

Trzymaj bilet i miej kulturę w garści

Jesienią czekają na Ciebie koncerty najlepszych polskich muzyków, m.in. Michała Szpaka i zespołu Raz Dwa Trzy, oraz uwielbiane przez publiczność spektakle – Pikantni i Nerwica natręctw. Nie dadzą zapomnieć o sobie również kabarety – w nowych terminach wystąpią Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju i Smile. Żeby zobaczyć to wszystko, wystarczy wziąć udział w akcji #trzymambilet!

alt text

Zasada jest prosta. Jeśli masz taką możliwość, nie zwracaj biletu i skorzystaj z propozycji nowej daty wyczekiwanego przez Ciebie wydarzenia. Mamy nadzieję, że w zmienionych terminach będziesz mógł oddać się przyjemnościom. A Ty, nasz widz, poczujesz się bezpiecznie i komfortowo na wyczekiwanych przez Ciebie wydarzeniach w całej Polsce. Do włączenia się w akcję zachęcają instytucje kultury i ulubione gwiazdy. Wśród nich m.in. Mikołaj Krawczyk ze spektaklu Pikantni, Jowita Budnik z Nerwicy natręctw czy Daniel Olbrychski, którego można podziwiać w sztuce Berek, czyli upiór w moherze 2. Specjalnie dla widzów przygotowali komunikat z krótkim hasłem: „Dziękuję, że trzymasz bilet”.

Co zrobić, kiedy nowy termin koncertu Ci nie odpowiada?

Mówią: „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”. Nowy termin Ci nie odpowiada? Mamy na to rozwiązanie. Propozycja pierwsza: voucher na wszystkie nasze wydarzenia ważny przez rok. Propozycja druga: zwrot kosztów. Jeśli termin Ci nie pasuje, a w portfelu pustki, napisz do nas e-maila na rezerwacje@adria-art.pl. Otrzymasz zwrot pieniędzy do 180 dni. Tak długi czas oczekiwania spowodowany jest ogromną liczbą obsługiwanych przez nas klientów. Spokojnie, zwrot wykonamy najszybciej, jak to możliwe. Pamiętaj: zachowując swój bilet, wspierasz polską kulturę oraz naszych artystów. Dziękujemy Ci za cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy, że nie rezygnujesz z kultury i jesteś z nami!

Bilety

07.07.2024
18:00
Opera Nova Bydgoszcz
Obsada
Obsada: Artur Barciś, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Herman, Kamil Kula, Jowita Budnik, Karolina Sawka
Obsada: Artur Barciś, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Herman, Kamil Kula, Jowita Budnik, Karolina Sawka
26.10.2024
16:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
26.10.2024
18:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Komentarze

Zadowolona
A ja będę trzymać. Bilet na koncert Michała kupiłam już kilka miesięcy temu. Czekałam długo, denerwuje mnie, że teraz będę musiała czekać do jesieni. Z drugiej strony, ciesze, że koncert nie został odwołany i jest nowy termin! Do zobaczenia w Krakowie :)

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.