Bilety kupione

1. Na swojej skrzynce mailowej. Dokładnie przejrzyj również folder Spam i Oferty. Mail z biletami zostaje wysłany automatycznie po opłaceniu rezerwacji. Znajduje się w załączniku.


2. W aplikacji mobilnej Adria Art. Warto zarejestrować się na stronie adria-art.pl, na której będą mieli Państwo dostęp do wszystkich swoich biletów. W naszej aplikacji (https://aplikacja.adria-art.pl/) nie trzeba ich nawet drukować, wystarczy kilka kliknięć, a bilety znajdą się na wyświetlaczu Państwa smartfona.

3. W statusie rezerwacji. Jeśli nie mają Państwo jeszcze konta, można jednorazowo wydrukować bilety, klikając na pasku u góry strony w Status rezerwacji. Następnie należy wpisać nr rezerwacji oraz adres mailowy z którego dokonywana była rezerwacja, zaznaczyć Nie jestem robotem, na koniec kliknąć Sprawdź status rezerwacji.

Rezerwacja została anulowana, ponieważ środki do nas nie dotarły/nie zostały zaksięgowane. Prosimy najpierw sprawdzić swoje konto- czy transakcja się powiodła?
1. Jeśli środki zeszły z Państwa konta, a nie dotarły na nasze, powinni je Państwo mieć z powrotem po upływie 48 godzin. W takim przypadku zachęcamy do ponownego utworzenia i opłacenia nowej rezerwacji.
2. Jeśli środki nie zeszły z konta, prosimy o ponowne utworzenie rezerwacji (w miarę dostępności wolnych miejsc) poprzez naszą stronę.


 


W przypadku pierwszego niepowodzenia zachęcamy do zmiany przeglądarki, urządzenia lub odczekania przed dokonaniem kolejnej rezerwacji!
Jeżeli w międzyczasie opłacili Państwo przedmiotową rezerwację i istnieje możliwość podwójnej płatności, prosimy o kontakt poprzez formularz, w zakładce Pomoc.

Bilety mogą Państwo okazać w formie papierowej oraz elektronicznej. Zachęcamy do ochrony środowiska i pokazywania biletu na telefonie poprzez aplikację Adria Art: https://aplikacja.adria-art.pl. Wystarczy kilka kliknięć, a bilety znajdą się na wyświetlaczu Państwa smartfona. Drugą możliwością jest pobranie na telefon pliku PDF i wyświetlenie go przy wejściu.

Nie akceptujemy skanów i zdjęć biletów. Wyświetlenie takich plików nie pozwala na skuteczne zeskanowanie biletu.

Bilety bezpłatnie wysyłamy w postaci elektronicznego pliku PDF na maila.

Dostęp do wszytskich swoich biletów jest również w naszej aplikacji mobilnej (https://aplikacja.adria-art.pl/), nie trzeba ich nawet drukować, wystarczy kilka kliknięć, a bilety znajdą się na wyświetlaczu Twojego smartfona.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.