Andrzej Sikorowski I Maja Sikorowska z zespołem

Opis

4.9 / 5
40 ocen
Recenzje
Wieloletni lider grupy Pod Budą, autor takich piosenek jak „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa”, „Ale to już było” czy „Kap, kap, płyną łzy” wystąpi w wyjątkowym koncercie z córką – Mają Sikorowską. 

Projekt łączy w sobie historię dwóch pokoleń oraz tradycji – polskiej i greckiej, z którą szczególnie związana jest Maja Sikorowska. Przed nami niezapomniana podróż przez krainę łagodności i pełna czułości opowieść o rodzinie i ukochanym mieście Andrzeja SikorowskiegoKrakowie

Ojcu i córce na scenie towarzyszyć będzie jeden z najlepszych polskich gitarzystów – Jacek Królik wraz z Gertrudą Szymańską i Tomaszem Kupcem.

Koncerty Andrzeja Sikorowskiego w 2024 roku

Koncerty Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej to doskonała okazja do wysłuchania i odśpiewania wspólnie z artystami piosenek, które powstały podczas wielu lat ich wspólnej pracy. Usłyszymy zarówno przeboje zespołu Pod Budą, jak i piosenki z trzech wspólnie nagranych płyt.

Recenzje (40)

2024-03-27 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Wspaniały czas z ponad czasową muzyka.
2024-03-27 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Super występ piosenki z tekstem niezapomniane wrażenia
Dario
2024-03-27 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Magiczny wieczór, prawdziwa uczta muzyczna !!! Piękne, mądre teksty Pana Andrzeja, cudowny głos Pani Mai, świetny zespół z wirtuozem gitary Jackiem Królikiem. Niezapomniany koncert pełen wzruszeń, wspomnień, radości słuchania i śpiewania (trzy utwory śpiewaliśmy wspólnie). A na bis perełka "Jeść, pić, kochać". Coś wspaniałego, co zostanie na długo w pamięci. Teatr Muzyczny w Łodzi, podobnie jak nasza bydgoska Filharmonia Pomorska, to idealne miejsce na tego rodzaju doznania muzyczne. Organizacja koncertu perfekcyjna. Już tęsknimy za kolejnym spotkaniem z p. Andrzejem i p. Mają, gdyż "ludziom potrzebne są wzruszenia, a barykady nie..."
Andrzej z Bydgoszczy
2024-03-27 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Bajeczny koncert
Asik
2024-03-27 19:00:00 Teatr Muzyczny, Łódź
Wspaniały koncert. Piękne poetyckie teksty Pana Andrzeja Sikorowskiego i oczywiście cudowna, nastrojowa muzyka oraz wspaniałe wykonanie. Dobre nagłośnienie, brak przesterowań. Więcej takich koncertów, a ludzie będą lepsi.
AK

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.