Artyści

Między Łóżkami

Komediowy kurs kochania w reż. A. Barcisia

Opis

4.8 / 5
629 ocen
Recenzje
„Między łóżkami” to pełna humoru komedia o seksie, miłości i małomiasteczkowym życiu. Spektakl w reżyserii Artura Barcisia nieprzerwanie od premiery w 2015 roku cieszy się popularnością i przyciąga do teatru tłumy widzów.

Para 50-latków godzi się uprawiać seks na antenie radiowej, włamywacz zawodowiec spotyka księgowego amatora, starzejąca się gwiazda rocka trafia na młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim swój pierwszy raz, a szef klubu go-go musi zwolnić nieudolną striptizerkę… Wszystko to dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach.

„Między łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera, przedstawiających zabawne i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. W sumie na scenie zobaczymy 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów.

Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.
 
Obsada:
Lesław Żurek / Robert Majewski

Czas trwania: 2.30 godziny z przerwą

Bilety

Recenzje (629)

2023-06-09 20:30:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Cudowne 2 godziny niekończącego się śmiechu. Satyra, jednak pewne elementy dają do myślenia. Fantastyczna gra aktorska całego zespołu. Ale prym wiodą pani Joanna Kurowska i pan Artur Barciś. Takiego dystansu do samych siebie życzę sobie i każdemu oglądającemu spektakl. Brawo Teatr Godejko. Brawo Adria-Art.
Adam
2023-06-09 17:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Bylam zawiedziona, plytkie, banalne historie, wulgaryzmy uzyte ku uciesze gawiedzi, mialam wrazenie, ze jestem na b. kiepskim kabarecie
A
2023-06-09 17:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Zaskakująco dobra sztuka! Autentycznie śmieszna, bez wymuszonych sztucznych dowcipów. Aktorzy w doskonałej formie, kilkukrotnie ocierałem łzy ze śmiechu, zwłaszcza w finale, ktôry rozłożył mnie totalnie na łopatki. Polecam!
Tungsten
2023-06-09 17:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Polecam !!! 😀
Jola
2023-06-09 20:30:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Fajnie spędzone 2 godziny.
JeeBee

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.