Artyści

Michał Szpak - Classica Tour

Opis

4.9 / 5
71 ocen
Recenzje
Michał Szpak z zespołem wyrusza w trasę koncertową „Classica Tour”! Gościem specjalnym będzie Marlena Szpak, utalentowana śpiewaczka operowa, a prywatnie siostra piosenkarza.

Recenzje (71)

2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre,
Jak zwykle cudownie i profesjonalnie. Czekam na kolejny koncert Pana Michała.
Krystyna
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre,
Wspaniały koncert!!! Minus dla organizatorów - w związku z ogłoszeniem o ponownym wyborze miejsc siedzących pojawił się problem zdublowanych biletów. Osoby, które nie kupiły biletów drogą elektroniczną nie miały szans na ponowny wybór miejsc. Z tego powodu zrobiło się zamieszanie.
Gab.
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre,
Występ Michała Szpaka zachwycał w każdym calu, pod względem głosu i obrazu, z bardzo ważnym i aktualnym przesłaniem, tylko szkoda że ostatni z tej trasy i nie wiemy kiedy następne spotkanie z mega talentem
Sylwia
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre,
Koncert, a właściwie wspaniały spektakl muzyczny z piękną oprawą wizualną.
Anetta
2020-10-09 21:00:00 ICE Kraków Congress Centre,
Koncert pełen emocji i "krzyku" w stronę ludzkości. Niezwykłe widowisko, które na długo pozostanie w pamięci.
Sylwia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.