Król - Dziękuję

Opis

4.3 / 5
6 ocen
Recenzje
Błażej Król po krótkiej przerwie powraca z nową płytą. Album „Dziękuję” to psychodeliczna laurka dla fanów artysty. Jeszcze lepszym prezentem będzie jednak długo wyczekiwana trasa koncertowa!

Błażej Król to jeden z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Od 2014 roku regularnie wydaje albumy, które najpierw zapewniły mu ważną pozycję na scenie alternatywnej, a teraz przynoszą kolejne nagrody i zapewniają licznych fanów.

Przełomem była dla niego płyta „Przewijanie na podglądzie”, za którą został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki”. Za kolejną płytę – ,,Nieumiarkowania” – Król otrzymał Paszport „Polityki” i Fryderyka. Jesienią 2019 roku słuchacze pokochali utwór ,,Te smaki i zapachy” - singiel przez sześć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

W 2020 roku Błażej Król, wspólnie z Darią Zawiałow i Igo, kierował orkiestrą Męskiego Grania. Dzięki temu projektowi muzyk dotarł do znacznie szerszej publiczności. 

Po rocznej przerwie Król wraca z szóstym solowym albumem – „Dziękuję”. To płyta pełna różnorodnych muzycznych fascynacji i lirycznych niedopowiedzeń. 

Król – koncerty w ramach trasy „Dziękuję” 

„Dziękuję” Król określa „psychodeliczną laurką dla swoich fanów”. Krążek składa się z aż 18 utworów, a wszystkie mają potencjał, żeby stać się przebojami. Jak będą brzmieć na żywo? Okaże się podczas trasy koncertowej, którą artysta zaplanował na lato.

Więcej informacji o wydarzeniach z trasy Króla „Dziękuję” w naszym repertuarze.


Recenzje (6)

2021-12-04 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Koncert dobry, sama lokalizacja bardzo dobra, brakowało czegoś takiego w Bydgoszczy - przestrzeń, scena, stylowy bar - powinniście się starać o zagraniczne bandy
lol
2021-12-04 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Dziękuję było pięknie
Michalina i Marcel
2021-12-04 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Klubowy klimatyczny koncert.
GrzeGorz
2021-12-04 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Fajny koncert, super klimat
B
2021-12-04 20:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Meeeega koncert i atmosfera!! Klimat w Fabryce niepowtarzalny! Wrócimy nie raz!
Mich

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.