Blog

Spektakle 2021. Wystąpią: Anna Mucha, Ewa Kasprzyk, Rafał Królikowski

Anna First
Anna Mucha, Magdalena Lamparska i Zbigniew Zamachowski. Kogo jeszcze zobaczymy w spektaklach w 2021 roku? Aktorzy, ale też widzowie, nie mogą się już doczekać teatralnych emocji. Sprawdź, kto pojawi się w twoim mieście.

Tęsknisz za czerwonymi krzesłami w teatrze i uczuciem oczekiwania na spektakl? Czy tak jak my nie możesz się już doczekać śmiechu i wzruszeń, które dostarcza nam teatr? W 2021 roku, po długiej przerwie, chcemy was zaprosić na fantastyczne spektakle i niezapomniane premiery. Sprawdźcie, kogo będziecie mogli ujrzeć na teatralnych deskach!

Spektakle w 2021 – Magdalena Lamparska i Leszek Lichota w „Wiesz, że wiem”

Pierwsze spektakle w naszym repertuarze na 2021 planujemy na przełomie zimy i wiosny. Jednym z nich będzie premiera z zeszłego roku – „Wiesz, że wiem”, czyli komedia, która bawi do łez. W obsadzie m.in. Leszek Lichota, Magdalena Stużyńska czy Magdalena Lamparska. Jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda lojalność w spektaklu „Wiesz, że wiem”, zapraszamy w 2021 roku do Poznania, Lublina, Krosna czy Gorzowa Wielkopolskiego.

„Dobrze się kłamie” – plejada gwiazd w premierowym spektaklu 2021

Spektakl „Dobrze się kłamie” miał swoją premierę w 2020 roku. Niefortunnie zdążyliśmy go zagrać zaledwie w kilku miastach, jednak za każdym razem sala była wypełniona po brzegi. Kinowy hit na deskach teatru zabawnie przedstawia skomplikowane relacje międzyludzkie. Wieczór umilą wam m.in. Olga Bołądź, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski czy Anita Sokołowska.

alt text

„Oszuści” – premiera spektaklu Och-Teatru

„Oszuści” to trzy związki: dwa małżeństwa i młodzi kochankowie, w tych rolach m.in. Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski czy Beata Ścibakówna. „Oszuści” to komedia zbudowana wokół sieci małych i dużych kłamstw.

Spektakl odpowiadający z dużą lekkością na trudne pytania dotyczące współczesnej rodziny oraz małżeńskiej nudy.

Anna Mucha zaprasza na „Przygodę z ogrodnikiem”

Jedna z najchętniej oglądanych komedii teatralnych w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” z nowym reżyserem, producentką, scenografią oraz strojami. W rolach głównych Anna Mucha i Michał Sitarski. Spektakl zobaczycie między innymi w Lublinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Krakowie oraz Poznaniu.

Miłość, humor i tęcza. „Berek, czyli upiór w moherze”

Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki w rolach głównych w zabawnej komedii „Berek, czyli upiór w moherze 2”, na której nie będziecie się nudzić. W obsadzie również Daniel Olbrychski i Maria Niklińska. A to wszystko okraszone dobrą zabawą i niespodziewanymi zwrotami akcji. „Berek, czyli upiór w moherze 2” będziecie mogli obejrzeć m.in. w Dąbrowie Górniczej, Wałbrzychu i Łodzi.

alt text

„Nerwica natręctw”, zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

Na scenie zobaczycie Rafała Królikowskiego, Artura Barcisia, Karolinę Sawkę czy Zdzisława Wardejna.

„Ludzie inteligentni”: Królikowski, Boczarska i inni o związkach

W spektaklu trzy pary prowadzą rodzaj gry, jednak kryzys jednego związku wywołuje kolejny – jak w reakcji łańcuchowej. Faza dojrzałej harmonii w związku to moment, w którym bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. „Ludzie inteligentni” to wyjątkowy humor i świetne dialogi. Do obejrzenia w 2021 m.in. w Łodzi.

alt text

„Wąsik” – przezabawny spektakl z Martą Wierzbicką

Spektakl w reżyserii Jana Jankowskiego to komedia pomyłek, w której młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Tytułowy wąsik będzie przyczyną przezabawnych sytuacji. Jakich? Dowiecie się tego, oglądając spektakl w Bydgoszczy lub Toruniu.

„Wąsik” swoją premierę miał w 2020 roku, zatem nie możecie tego przegapić.

„Zamiana” z wątkiem kryminalnym jak u Hitchcocka

Zuzanna Grabowska, Joanna Opozda czy Marcel Sabat to tylko kilka nazwisk, które znajdują się w obsadzie spektaklu „Zamiana”. Ta zwariowana komedia trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej chwili. Spokojne wakacje bohaterów zamienią się w śledztwo z trupem w roli głównej. Będzie mnóstwo spraw do wyjaśnienia – odpowiedzi szukajcie w teatrze. Bilety na spektakl „Zamiana” w Bydgoszczy są ciągle dostępne.

„Pikantni”, czyli Anna Mucha w gorącej komedii obyczajowej

Najczęściej oglądany spektakl w Polsce wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone ze sobą pary szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Co wyniknie z eksperymentów urozmaicenia pożycia małżeńskiego? Przekonajcie się sami, dostarczając sobie sporą dawkę śmiechu. „Pikantnych”, entuzjastycznie przyjmowany spektakl dla dorosłych, zobaczycie między innymi we Wrocławiu, Toruniu, Częstochowie czy Bydgoszczy.

alt text

„Nowy Jork. Prohibicja”: musical Teatru Muzycznego Roma

W 2021 roku zapraszamy naszych widzów do Lublina i Torunia, by mogli przenieść się do lat 20. w Nowym Jorku. Właśnie wtedy rządziły jazz, mafia i prohibicja. Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski i inni wykonają w musicalu przeboje z tamtej epoki. Teatr Muzyczny Roma poprzez „Nowy Jork. Prohibicja” pokaże współczesne spojrzenie na tamte czasy.

„Dwoje na huśtawce”, czyli słodko-gorzka komedia z Mikołajem Roznerskim

Romantyczna, zabawna i przejmująca historia dwójki nieznajomych to duet Anny Dereszowskiej i Mikołaja Roznerskiego. Aktorzy w spektaklu opowiadają o tęsknocie, miłości i poszukiwaniach własnej ścieżki. Na spektakl „Dwoje na huśtawce” zapraszamy was wiosną do Poznania.

Chcecie podarować komuś bliskiemu niezapomniane, teatralne emocje i zaprosić na wspaniały spektakl w 2021 roku? Będziemy w wielu miastach w całej Polsce!

Zachęcamy do zakupu vouchera. To uniwersalny prezent, który sprawi radość każdemu. Jest on ważny przez dwa lata od daty zakupy. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy, i kliknijcie TUTAJ.

Bilety

19.05.2024
15:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
19.05.2024
18:15
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
07.09.2024
16:00
Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir" Warszawa
07.09.2024
19:00
Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir" Warszawa

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.