Blog

Nowy sezon: Lady Pank, Pikantni i Varius Manx jesienią w twoim mieście

Anna Stankiewicz-Sztybel
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle rozbawi was do łez. Nerwica Natręctw pokaże, dlaczego trzeba patrzeć na pewne sprawy z przymrużeniem oka. Pikantni rozgrzeją serca, a Lady Pank zapewni, że w obecnych czasach „Strach się bać”. Jesień 2020, czas zacząć!

Obiecaliśmy wam i sobie, że przywitamy jesień należycie. Zapraszamy na bezpieczny, ale pełen przygód, śmiechu i tańca wrzesień. Pożegnamy amfiteatry i zagramy dla was w teatrach, filharmoniach oraz operach w całej Polsce. Co przygotowaliśmy? Zobaczcie sami.

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kto nie zna panów z Kabaretu Moralnego Niepokoju? Na scenie działają od 1993 roku i niezmienne śmieszą widzów w całej Polsce. Tym razem twórcy Ucha Prezesa obiecali, że w programie nie będzie polityki. Zamiast tego pojawią się dobrze nam znane tematy życia codziennego. Kabaret Moralnego Niepokoju odpowie na nurtujące nas pytania: Jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad? Jak przy pomocy sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki? I w końcu, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami? Będzie dowcipnie, nastrojowo czasem lirycznie. Świadczą o tym pierwsze komentarze osób, które zdążyły zobaczyć już nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Czołówka polskich kabareciarzy, satyryków- oczekiwałem dobrego humoru i dobrej zabawy, nie zawiodłem się. Tę opinię mogę wyrazić także w imieniu towarzyszących mi osób, gdyż jednogłośnie po spektaklu wspominaliśmy dobre, zabawne chwile spędzone wspólnie z tym kwartetem. Było zaje fajnie . Pozdrawiam ! – pisze Mirek na stronie Adria Art.

Szpak i Varius Manx w Warszawie

Początek sezonu otworzymy w Warszawie. W ten weekend w Teatrze Muzycznym Roma wystąpią: Michał Szpak w trasie The Moon Tour oraz zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Michał Szpak, jak zawsze zapewni nam przekaz artystyczny na najwyższym poziomie i niezapomniane show. Na fanów artysty czekają nowe aranżacje, multimedia oraz brzmienia. Michał podzieli się z publicznością swoimi troskami i podkreśla jak ważne jest dla niego dobro planety.

alt text

Dzień później, czyli w niedziele (13 września), swoje 30-lecie świętować będzie zespół Varius Manx. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej będzie tym razem. Varius Manx podczas jednego, magicznego wieczoru połączy młode i starsze pokolenia. Wszyscy przybyli do teatru Roma będą mieli okazje zanucić: „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz”.

Lady Pank i Raz Dwa Trzy na zakończenie lata

Na chwilę pozostaniemy jeszcze w letnich klimatach. A to wszystko za sprawą koncertów Lady Pank. Legendarny zespół wystąpi w amfiteatrach w Gorzowie Wielkopolskim, Płocku i Opolu. Trasa Strach się bać pozwoli nam na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i posłuchać największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” czy „Kryzysowa narzeczona”.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju – podkreśla Lady Pank.

Zespół naładuje nas potężną dawką pozytywnej energii. Nie może was tam zabraknąć.

Pod koniec września zobaczycie Raz Dwa Trzy m.in. w Częstochowie, Szczecinie i Pile. Koncerty zespołu są wyjątkowe, po pierwsze ze względu na muzykę, po drugie dzięki rozmowie. Podczas spotkania Adam Nowak, lider zespołu jak zawsze zaskoczy anegdotami z życia muzyków.

Wesoła Nerwica Natręctw i romantyczni Pikantni

Dla osób lubiących się śmiać polecamy Nerwicę Natręctw. To zwariowana komedia o skomplikowanych osobowościach w gwiazdorskiej obsadzie. Na scenie wystąpią m.in. Artur Barciś, Jowita Budnik, Rafał Królikowski czy Katarzyna Herman. Nerwica wystąpi w Pile i Koszalinie.

alt text

A może do śmiechu dołączymy jeszcze szczyptę pikanterii? Proszę bardzo! W Kielcach rozgrzeją wasze serca do czerwoności Pikantni. Dwie obce sobie pary spotkają w mieszkaniu na intymną schadzkę. Wieczór będzie początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki. Lubicie wartkie tempo i błyskotliwe dialogi? Wpadajcie na Pikantnych!

Bilety

07.07.2024
18:00
Opera Nova Bydgoszcz
Obsada
Obsada: Artur Barciś, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Herman, Kamil Kula, Jowita Budnik, Karolina Sawka
Obsada: Artur Barciś, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Herman, Kamil Kula, Jowita Budnik, Karolina Sawka
26.10.2024
16:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
26.10.2024
18:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.