Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Opis

5.0 / 5
48 ocen
Recenzje
Dobrze znany Kabaret Moralnego Niepokoju wraca z zupełnie nowym programem. Skeczów, które zobaczycie na scenie, nie znajdziecie w internecie ani telewizji. To zupełne nowości, które powstały, żeby bawić do łez. 

Chociaż KMN odpowiada za serial satyryczny „Ucho prezesa”, to artyści obiecują, że tym razem w ich programie nie ma miejsca na politykę. Zamiast tego będziemy mogli śmiać się z tematów, które dotyczą nas wszystkich. Jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad? Jak przy pomocy sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki? Co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami? 

Nie gwarantujemy, że poznacie odpowiedzi na wszystkie te pytania, ale fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech. 

Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie. Aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego, że ci mają inny kolor skóry. Nie wciągają na scenę widzów, żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. 


Scenografia i kostiumy: Ilona Binarsch
Czas trwania: 120 minut

Recenzje (48)

2020-09-13 22:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR,
Świetna zabawa, skecze prześmieszne, teksty zabawne. Wieczór godny polecenia.
Marta
2020-09-13 22:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR,
Super!!!
Fero
2020-09-13 18:00:00 Hala Sportowa Powiatowe Centrum Sportu,
Najlepszy polski kabaret.
Golo
2020-09-14 19:00:00 Kinoteatr Adria,
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze znakomity, szkoda tylko że kawałki już ograne. Mimo tego Górski w świetnej formie. Dobra zabawa.
2020-09-14 19:00:00 Kinoteatr Adria,
Jak zawsze , świetne dialogi , mimika i wyczucie stawia kabaret w czołówce

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.