Artyści

Ludzie inteligentni

Czyli kto kocha, ten błądzi…

Opis

4.6 / 5
796 ocen
Recenzje
To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…

Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. 

Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. 

Twórcy teatralnych hitów „Boeing, Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Autor przekładu: Irma Helt
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions – Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Czas trwania: 80 minut bez przerwy 

Bilety

Recenzje (796)

2023-06-02 17:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Ludzie Inteligentni - to spektakl gdzie trzech kupli podczas wspólnych spotkań opowiada sobie o swoich przemyśleniach co do swoich związków a ich partnerki życiowe które się przyjaźnią widzą te same sytuacje w swoich związkach zupełnie inaczej. Dyskutują o swoich podjętych decyzjach o rozterkach sercowych. Przezabawnie pokazane są te same sytuacje z punktu widzenia mężczyzn i kobiet. 80 minut śmiechu. #mariaseweryn #monikadryl #paulinaholtz #adamkrawczuk #piotrborowski
Dorota
2023-06-02 17:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Gra aktorska - rewelacja. Popłakałem się ze śmiechu w wielu momentach. Sztukę polecam z całą.... świadomością szczerego śmiechu:-)
PiotrB
2023-06-02 17:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Ciekawa pełna humoru sztuka , doskonała gra aktorska Dobrze się bawiłam
unia_p
2023-06-02 20:00:00 Impart Centrum, Wrocław
Sztuka, gra aktorka, jak najbardziej na plus. Minusem było wpuszczanie spóźnialskich widzów nawet do pół godziny po rozpoczęciu spektaklu, co było mało komfortowe.
Jakub
2023-06-02 17:30:00 Impart Centrum, Wrocław
Bardzo fajny spektakl. Kilka lat temu bylem na tej samej sztuce w wykonaniu innych aktorów i muszę powiedzieć, że obie odslony były równie dobre. Spektakl pełen humorystycznych gagów sytuacyjnych. Polecam. Czas trwania 90 min.
Norbi

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.