Lady Pank - Słońcem opętani

Opis

4.8 / 5
362 oceny
Recenzje
Wraz z nadejściem lata Lady Pank zaprasza na koncerty pt. „Słońcem opętani”. Fani usłyszą na żywo wyjątkową selekcję największych przebojów grupy, dzięki którym wakacje staną się niezapomniane!

Po wielkiej, jubileuszowej trasie „LP40” i wiosennym cyklu „MTV Unplugged” zespół przygotowuje się do nowych, letnich koncertów. Na trasie „Słońcem opętani” grupa podzieli się z nami swoją energią i dostarczy niezapomnianych przeżyć, bo „kiedy się zaczyna lato”… trzeba sobie pozwolić na odrobinę wrażeń!

Lady Pank to jeden z nielicznych zespołów, który pomimo wielkiego dorobku wciąż wydaje autorski materiał i szuka nowych brzmień. Ostatnia płyta, zatytułowana „LP40”, była zbiorem krótkich historii o dzisiejszym świecie, który stanął na głowie. Dziś Borysewicz, Panasewicz i spółka wracają do nas ze swoimi największymi hitami i mocą pozytywnych wrażeń.

Zobacz repertuar koncertów Lady Pank, sprawdź, gdzie i kiedy wystąpią, i zarezerwuj bilety online!

Wystąpią:
Jan Borysewicz – gitara solowa, śpiew
Janusz Panasewicz – śpiew
Kuba Jabłoński – perkusja
Krzysztof Kieliszkiewicz – gitara basowa

Recenzje (362)

2023-08-11 19:00:00 Amfiteatr, Koszalin
Występ zespołu - super. Lady pank ciągle na fali i jest słońcem opętany. Niestety wielki minus podczas występu to firma ochroniarska, która ograniczała spontaniczność widowni, kazała grzecznie siedzieć, nie przemieszczać się, nie robić zdjęć selfie itp. Nie można było podejść pod scenę i tam sobie poskakać przy hitach zespołu. Wyglądało to jakby według ich wszyscy mieli siedzieć i nie ruszać się, a może nawet nie patrzeć, nie słuchać. Oczywiście ich postawa zdenerwowała niejednego, doszło do niemiłych ekscesów włącznie z interwencją policji. To ta firma zabiła koncert.
Widz
2023-09-23 18:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Świetny zespół!
G
2023-09-23 18:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Bardzo fajny koncert.
Radosław
2023-09-23 18:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Najlepszy zespół w tak szczególnym miejscu jak opolski amfiteatr... Trudno o lepszą imprezę 😁🎸🤘
El Jacek
2023-09-24 18:00:00 Hala Sportowa Częstochowa, Częstochowa
Jak lubię zespół Lady Panki jego piosenki, tak ten koncert był dla mnie wielkim nie smakiem. Zespół wszedł na scenę odegrał repertuar i zszedł ze sceny. Praktycznie zero rozmowy z publiką 😐, której faktycznie w Częstochowie nie było za dużo, ale kto był wyłożył kasę i liczył na koncert ,czyli piosenki i jakiś minimalny kontakt werbalny z zespołem ,a nie wyłącznie odśpiewanie koncertu !!
Rafał

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.