Artyści

Lady Pank - MTV Unplugged

Opis

4.9 / 5
229 ocen
Recenzje
Stało się to, na co wszyscy czekali – do kultowej serii MTV Unplugged dołączył Lady Pank. Niezwykłe aranżacje przebojów „bez prądu” usłyszymy nie tylko na nadchodzącej płycie, ale także podczas jedynych w swoim rodzaju koncertów „MTV Unplugged”!

Lady Pank to dwunasty artysta, który przez ostatnie 16 lat został zaproszony przez MTV do wspólnego stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich największych hitów. Płyta z przebojami w wersji akustycznej ukazała się 25 listopada 2022, a już wiosną następnego roku zespół rozpoczął unikalny cykl koncertów z serii „MTV Unplugged”.

W wybranych miastach w Polsce zespołowi towarzyszyć będą zaproszeni goście, z którymi Lady Pank zaprezentuje efekty swojej pracy. Cała trasa koncertowa MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku.

Oprócz filarów grupy – Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers

Całość projektu obejmuje niewielką liczbę koncertów i już nigdy się nie powtórzy. Nie ma nad czym się zastanawiać – zarezerwuj bilety i stań się częścią wyjątkowej historii zespołu!

Recenzje (229)

2023-04-22 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wspaniały koncert
Wojciech
2023-04-22 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert i atmosfera - rewelacja!!! Bardzo dobre nagłośnienie. Dawno nie byłem na tak dobrym koncercie - Panowie z LP byli w formie :) Mału minus ilość miejsca dla osoby wysokiej - ale ta sala tak ma
strzelro
2023-04-15 19:00:00 MTP - Poznań Congress Center - Sala Ziemi, Poznań
Kapitalna impreza . Czytałem komentarze że Janusz nie daje rady . U mnie dał i żeby inny artyści tak nie dawali :)
Darek
2023-04-22 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wspaniały występ. Warto było iść.
Agnieszka
2023-04-22 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Dawno nie byłem na tak dobrym koncercie !!! Dzięki ....Petarda :)
Leszek

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.