Blog

Urodzinowa trasa Michała Szpaka. Artysta kończy 30 lat

Anna Stankiewicz-Sztybel
Michał Szpak w tym roku dołączy do grona 30-latków. Z tej okazji finalista „X Factor” zaprasza swoich fanów na urodzinową trasę. Pierwszy na liście odwiedzin pojawił się Wrocław i Teatr Muzyczny Capitol. Jak będzie wyglądał koncert i czym tym razem zaskoczy nas Szpak?

Michał Szpak to artysta, obok którego trudno przejść obojętnie. Świadczą o tym koncerty wypełnione po brzegi fanami. Szpak to także niespotykany talent i poczucie estetyki.

Niesamowita muzyczna podróż Michał Szpaka

Ostatnia trasa Michała Szpaka spotkała się z ogromnym entuzjazmem. Świadczą o tym przysłane przez was recenzje, w których opisujecie przeżycia związane z uczestnictwem w koncercie The Moon Tour.

– Tego wydarzenia nie da się opisać jednym słowem – podkreśla Milena Bielecka. – The Moon to niesamowita muzyczna podróż do gwiazd, to również podróż w głąb ziemi, podróż do przyrody, która cierpi przez wszelkie działania człowieka.

Artysta wciela się w pokrzywdzone zwierzę, zamknięte w klatce, oplecione całym złem, które zostawia mu człowiek. Spektakl daje do myślenia, ponieważ zastanawiamy się, w jaki sposób my, ludzie, przyczyniamy się do tej katastrofy ekologicznej.

Z nadesłanych recenzji wiemy, że Michał Szpak to dla was nie tylko muzyka, ale również ogromne źródło inspiracji, o czym świadczyć może przesłany do Adria Art wiersz o trasie The Moon Tour.

Anna Szachewicz pisze:

Wyszedł na scenę niczym szaman O Matce Ziemi muzycznie rozprawiał Śpiewał o tęczy, życiu, jakie jest, i swoich marzeniach Zatroskany tym, jak cierpi nasza Matka Ziemia Znów śpiewał, że dziwny jest ten świat Śpiewali też o tym jego siostra Ewa i Damian brat

Lecz nieważne upaść, ważniejsze, by wstać Być bohaterem i przed zagładą uratować świat.

Jak widać każdy, kto brał udział w koncercie Michała Szpaka, wie, że taki wieczór to prawdziwe widowisko. Artysta dba o każdy szczegół, tak by jego fani mogli się cieszyć nie tylko muzyczną, ale także wizualną ucztą. A jak będzie wyglądała nowa, urodzinowa trasa?

alt text

Michał Szpak kończy 30 lat

Czym tym razem zaskoczy publiczność Michał Szpak? Na razie urodzinowa trasa owiana jest tajemnicą, jednak możemy być pewni, że po raz kolejny koncert Michała Szpaka będzie niezapomnianym przeżyciem. Artysta w listopadzie kończy 30 lat. Swoją karierę rozpoczynał już jako dziewięciolatek, zadebiutował na scenie występem w Domu Kultury w Jaśle podczas konkursu na pastorałki, na którym zdobył nagrodę. Wiosną 2011 roku Szpak zdecydował się na krok, który odmienił jego życie – wystąpił w pierwszej edycji „X Factor”. Na początku jego kontrowersyjny wygląd wzbudził dezaprobatę widzów i jury. Sytuację diametralnie zmieniło wykonanie piosenki „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena, które zaowocowało owacjami na stojąco.

Jeszcze tego samego roku światło dzienne ujrzał jego debiutancki minialbum studyjny pt. „XI”. Rzesze fanów zyskał po wydaniu singli „Real Hero” oraz „Byle być sobą”. Jego najbardziej rozpoznawalne utwory to m.in. „ Jesteś bohaterem”, „Byle być sobą” czy „Color of Your Life”, z którym artysta zajął ósme miejsce na Eurowizji. 7 września wydał drugi album studyjny pt. „Dreamer”, z którym zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży. Obecnie Michała Szpaka możemy oglądać także w roli jurora programu „The Voice of Poland”.

Zapraszamy na koncert Michała Szpaka we Wrocławiu, który odbędzie się 17 listopada. Bilety do nabycia TUTAJ. Czytajcie również wyróżnione recenzje, opisujące ostatnią trasę artysty – The Moon Tour. TUTAJ

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.